Skocz do zawartości

Booski Rinseless Wash Sponge


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Arkeolowy napisał:

@ShiningCar czyżby do mnie? Już się boję tych ofert 3D, bo miałem nic nie kupować 😛

A mialem wczoraj kupować ale mi się przyśniło że Shiningcar napisali mi że nie ma 😁

Wiszą mi w powietrzu duże zakupy 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom startujemy z kolejną akcją promocyjną w której udział biorą produkty Infinity Wax!

Kupując wosk Infinity Wax PRIMO Wax 200ml* otrzymujesz gratis do wyboru,  jeden z dwóch produktów Infinity Wax Tyre Coat lub Wheel Ghost Sealant.

*Cena promocyjna 270zł w przypadku w/w promocji nie łączy się z innymi kuponami oraz rabatami.

76b393be8fc1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miło mi poinformować, że długo wyczekiwana przez wielu z Was promocja związana z produktami 3D Car Care, będzie aktywna od dzisiejszego wieczora do kolejnej niedzieli tj 31.03.2019r.

Produkty będzie można nabyć niemal w cenach hurtowych w naszym i drugim Partnerskim sklepie! 

Zapraszam do śledzenia strony sklepu bo niektóre z produktów, mogą szybko zmienić status dostępności 😉

79b80fbf4d43.png

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry Wax, porównałbym do CG Butter Wet Wax'a (również w trwałości), bardzo przyjazny w aplikacji i bezproblemowy, robi bardzo fajne szkiełko, bardziej sheeting niż beading.

Poxy to wosk dedykowany do pracy z maszyną, jako wykończenie np. po użyciu ONE/SPEED/AAT 502, jeśli brakuje tego czegoś. Jak wszystkie produkty 3D jest bardzo przyjemny w pracy.

Trwałość, zapewne kilka tygodni powinien poleżeć i tutaj również należy spodziewać się raczej zrzutu wody niż kropelek.

Jeśli chodzi o woski z 3D to pod względem beadingu najlepiej wypada Carnauba Paste Wax 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie :), że moje zamówienie które miało pewien problem z realizacją ( pomijając fakt że była to bardzo pilna sprawa ) udało się je zrealizować oraz dotarło na czas ! Mimo iż sytuacja wydawała się tragiczna 😛Karol @ShiningCar zrobił co tylko się dało, aby zamówienie dotarło.

Jeszcze raz dziękuje za uratowanie ( Tyłka a raczej Dupy ) oraz przepraszam ze niedogodności z tym związane.

Panowie i Panie sklep jeden z nielicznych, który jednak dba o klienta 👌👍 także POLECAM !!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dziś do kolejnej niedzieli promocja związana z systemem polerskim 3D!

20b311644c8d.jpg

Dokonując zakupu past polerskich z serii AAT 501 + AAT 502 (w opakowaniach 946ml, 2 sztuki) otrzymujecie zupełnie GRATIS i do wyboru 1 sztukę dowolnej pasty 3D w opakowaniu 237ml : ACA 500, ONE Hybrid&Compound, SPEED All in One lub POXY! 

Wystarczy wpisać w komentarzu do zamówienia pełną nazwę pasty, którą wybieracie.

Przypominam również o skuteczności systemu polerskiego z serii AAT, szczególnie na twardych lakierach i połączeniu z futrem polerskim.

😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KZFR, myślę, że system ACA będzie przyjemniejszy w pracy, ewentualnie połączenie ACA 500 + AAT 502.

Jeśli miałby być to twardy lakier, rotacja i futro to AAT 501 + AAT 502 będzie dobrą opcją.

Jeśli DA i gąbka ACA 500 + ACA 520 (ewentualnie połączenie jak wyżej z AAT 502).

Zarówno system ACA jak i AAT cechuje skuteczność i przyjemność z pracy.

Mam nadzieję, że Ty również będziesz zadowolony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShiningCar To znowu ja 😂 ACA 520 czy AAT 502 bardziej agresywna pasta? (Oczywiście wiem, że to pasty Polish/finish). Jakie są różnice w pracy tymi pastami? Widzę, że system ACA jest przyjemniejszy, ale chodzi mi tylko o pasty drugiego kroku i ich różnice. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018, ACA520 nieco szybciej wykona swoją pracę w sensie wypracowanie/efekt końcowy i z racji bardziej zaawansowanej technologii mniej grzeje panele podczas polerowania.

Pasty AAT502 i ACA520 fantastycznie radzą sobie nie tylko z padami wykończeniowymi ale również polishing a czasami nawet z nieco twardszymi (zależy od lakieru, stanu i oczekiwanego efektu) 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@pablo15005, mniejsze opakowania w zestawie pojawią się za około 2 tygodnie. Sprawdzę jutro dostępność ACA500 i dam znać.

ACA 520 jeśli stosujemy w parze z 500 to czerwona będzie ok, jeśli chciałbyś odświeżyć lakier solo to żółta lub nawet niebieska (w zależności od lakieru 😉 ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.