Skocz do zawartości

COLLINITE 476 VS FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax


kogoot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...
  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

37 minut temu, V1RU$ napisał:

Ile 1000 HP realnie wytrzyma, na dobrze przygotowanym aucie. Chodzi o okres zimowy. I czy jest sens na 1000 HP położyć Fireball Ultimate Coating Wax. Bo dostałem 50ml na testowania.

To jeszcze zależy od tego ile jeździsz, jak często myjesz, gdzie parkujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Birkhof napisał:

To jeszcze zależy od tego ile jeździsz, jak często myjesz, gdzie parkujesz.

Parkowane w wiacie ale zabudowana więc nie wieje, nie kapie itp. Mało jeżdżone tyle co 5 dni w tyg. do pracy (koło 20km) czasem w weekendy jakieś wyjazdy.

Myje różnie jak pozwala pogoda to u siebie a jak nie to myjka bezdotyk jak już auto jest mocno zabrudzone.

A Fireball Ultimate Coating Wax na niego zapodać ? Mam też ADBL SSW więc może nim czasem przy myciu podbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, V1RU$ napisał:

Parkowane w wiacie ale zabudowana więc nie wieje, nie kapie itp. Mało jeżdżone tyle co 5 dni w tyg. do pracy (koło 20km) czasem w weekendy jakieś wyjazdy.

Myje różnie jak pozwala pogoda to u siebie a jak nie to myjka bezdotyk jak już auto jest mocno zabrudzone.

A Fireball Ultimate Coating Wax na niego zapodać ? Mam też ADBL SSW więc może nim czasem przy myciu podbić.

Fireball jest imo bardziej do powłok, bo tam jest krzem. Ew. jako samodzielne zabezpieczenie bardziej w kierunku hydro.
Na FK ssw powinien się sprawdzić, bo obydwa to sealanty. Sam FK to bardzo mocny zawodnik i powinien przy tych przebiegach zachowywać się porządnie spokojnie 4 miesiące jak nie więcej. Jeśli nie będziesz go katował chemią z bezdotyków to nawet i 6 miesięcy. Zamiast bezdotyku kup dobrą pianę i samemu też można w ziemie w 15 minut umyć auto 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2018 o 15:51, Birkhof napisał:

Fireball jest imo bardziej do powłok, bo tam jest krzem. Ew. jako samodzielne zabezpieczenie bardziej w kierunku hydro.
Na FK ssw powinien się sprawdzić, bo obydwa to sealanty. Sam FK to bardzo mocny zawodnik i powinien przy tych przebiegach zachowywać się porządnie spokojnie 4 miesiące jak nie więcej. Jeśli nie będziesz go katował chemią z bezdotyków to nawet i 6 miesięcy. Zamiast bezdotyku kup dobrą pianę i samemu też można w ziemie w 15 minut umyć auto 😉

Jasne to Fireballa dam kumplowi.

Piane mam ADB Yeti i WSWB więc nie ma problemu abym sam mył. Szampon też ADBL posiadam w arsenale.

I kłaść go na cleanera czy ipe. Clener mam DODO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.