Jump to content
IGNORED

Coś do kokpitu

Recommended Posts

• Moderator
Godzinę temu, Streat napisał:

CT Inside Cleaner, uwielbiam go i czyszcze nim wszystko co sie da

Potwierdzam bardzo fajny produkt zarówno w aucie jak i w domu. 

• Lubię to 1
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzisiaj sobie wrzuciłem testowo dressing Oh My Car. Zestawiłem do z moim ulubionym PB NL. Deska oczywiście umyta APC, w tym wypadku Excede Advanced 1:20. Dressing jak to dressing - aplikuje

@aroosee - kolega @rkom wskazał Ci środki "z górnej półki" (pewnie, aby "nagrodzić" Cię za lenistwo). Na forum jest dużo wskazań na odpowiednie produkty do kokpitu i uszczelek, w różnych kategoriach c

Wydaje mi się, że producenci muszą zacząć wprowadzać próbki 10ml-50ml - w tych elastycznych foliowych woreczkach. Nie pije personalnie do Ciebie @rudi0018, ale od kilku lat widzę, że dużo hobbystów sz

Posted Images

Dziękuję za propozycje :), z czasem pewnie kupię różne produkty w celu przetestowania 🙂 

A testowaliście, który z powyższych jest słabszym produktem? Carlab Inside czy CleanTech Inside Cleaner, już nawet nie chodzi o różnicę w cenie, a do bieżącego przecierania raczej nie potrzebuję mocarza :).

@zieloczek100 też mam oba dressingi od FW. Ja co jakiś czas czyszczę środek Interior Cleanerem od GS, a na bieżąco jak kurzu trochę jest to zbieram go mikrofibrą i przecieram mademoiselle czy gentleman, zależy co mam pod ręką. Raz czy dwa razy do roku przelatuje wszystko Advanced APC od Excede.

• Lubię to 1

Dzień dobry Po przeczytaniu wszystkich wątków o  plastikach pragnę   sprawdzić czy to będzie dobry wybór a więc pacjent to honda accord 7 z ciemnym plastikiem i czy da radę tak:

Koch Refresh Cockpit Care  -do wnętrza chcę lekkie przyciemnienie ożywienie i lekki połysk a może być macik

Tenzi Motorplast Silnik konserwacja -a ten czy jest super do plastików w silniku

Aha mam dylemat jeszcze taki jak jest dana powłoka polimerowa tak na myjni powiedzieli to czym to teraz konserwować najlepiej za wszystkie sugestie będę wdzięczny

A ja znowu wrócę do Detail PL. Ten produkt jest mocno niepowtarzalny i nie da się za bardzo przewidzieć jak usiądzie na konkretnym plastiku. Tu znowu plastiki Volvo i jakby praktycznie dressingu nie było.

PL jest po lewej stronie poduszki, po środku coś co niebawem będzie na rynku, a po prawej nieśmiertelny PB NL

IMG_0736.JPG.6a02df4b009be3b929f4c47c5ad4e1cd.JPG

IMG_0738.JPG.48d6469d82602323c009a54789ead165.JPG

IMG_0739.JPG.eac626e6fc00daa102b8473b410fcc76.JPG

IMG_0737.JPG.d9cad9838332c2a3c67ef8a02b915f5b.JPG

IMG_0741.JPG.4c219763f04576129468a0c50ad9d90a.JPG

IMG_0740.JPG.176d66cb314488da602eb77db5bef729.JPG

W dniu 20.10.2020 o 08:44, MMCzysci napisał:

Tylko ta cena...

Ok może nie jest najtańszy ale w tym wypadku cena = jakość. Dla mnie to must have. 😉 

• 2 weeks later...

Ja sprawdziłem wiele produktów do wnętrza i mam swoje dwa TOP produkty:

- GTECHNIQ C6 AB MATT DASH daje świetny mat. Jest bardzo delikatny, wręcz mało widoczny po nałożeniu, ale jeśli chodzi o efekt matowy jest bezkonkurencyjny

- MEGUIAR'S QUIK INTERIOR DETAILER - super produkt. Bardzo ładnie przyciemnia, daje efekt lekko satynowy / matowy a plastyki po jego nałożeniu nie wyglądają tanio. Gorąco polecam.