Skocz do zawartości
MetalMagnes

Coś do kokpitu

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory do kokpitu używałem SHINY GARAGE Apple Plastic Dressing. Chcę wypróbować teraz POORBOY'S Natural Look Dressing, czy to "wyższa półka" SHINY? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Maximus2 napisał:

POORBOY'S Natural Look Dressing, czy to "wyższa półka" SHINY

SG to SG, a PB to PB. PB NL to bardzo fajny dressing, tylko ma jeden minus - nie znosi kontaktu z wodą... Dlatego nadaje się na deskę, ale niekoniecznie na tworzywa drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eidos71 @Maximus2 To nielubienie się z wodą zależy chyba też od tworzywa. W Astrze H GTC żony stosuję PB NL od ponad roku na wszystkich plastikach i nie ma żadnych plam po kontakcie z wodą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, rkom napisał:

To nielubienie się z wodą zależy chyba też od tworzywa. W Astrze H GTC żony stosuję PB NL od ponad roku na wszystkich plastikach i nie ma żadnych plam po kontakcie z wodą.

Teraz, paperson napisał:

potwierdzam. Testowane na plastikach Leona.

Być może. VW, Skoda, Renault, Ford, Toyota - w tych autach na ciemnych tworzywach, po kontakcie z wodą (nie wycierane zaraz po kontakcie), po PB NL zostawały jaśniejsze plamy/zacieki. Na jasnych (beż, kremowe) plamy/zacieki nie były tak widoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja używam ADBL interior wow i na plastikach w passacie sprawdza się bardzo dobrze - przyciemnia i pozostawia satynowe wykończenie. Ostatnio wpadły mi w ręce próbki SG interior satin dressing i powiem szczerze, że efekt bardziej mi pasuje, ale wow mam jeszcze grubo ponad pół flaszki 1l (nie było połówek w shiningcar) i za 10 lat kupie sobie połówkę SG ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=9327]Eidos71[/mention] [mention=21238]Maximus2[/mention] To nielubienie się z wodą zależy chyba też od tworzywa. W Astrze H GTC żony stosuję PB NL od ponad roku na wszystkich plastikach i nie ma żadnych plam po kontakcie z wodą.
W BMW też nie ma ani śladu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście używam Nielsen Finesse. Zostawia fajną satynkę, ładnie przyciemnia plastik a efekt utrzymuje się do miesiąca. Jedynie czego mu brakuje to zapachu, który utrzymywałby się dłużej. 

IMG_20180918_130258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście używam SG Interior Satin Dressing. Deskę przed dressingiem czyszczę APC i na to nakładam dressing. Efekt satynowy i kultura pracy przy migdałowym zapachu robią robotę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi