Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie nie ma zapachu plynu. Zaczelo tak sie robic wlasnie po wyczyszczeniu auta. Nie jestem w stanie stwierdzic czy to po angel waxie czy po tym zapachu bo wyczyscilem I na gotowo wypsikalem zapachem. Moze sprobuje wyprac te dywaniki I umyc szyby plynem zeny nie parowaly I zobacze co dalej

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klime masz na mysli ze zimne powietrze? Czy poprostu ogrxewanie z zapalonym AC? Jesli to 2 to caly czas tak jezdze. No a,co do serwisu to wlasnie tego nie wiem bo ja,auto mam rok. A prxez ten czas serwisu nie robilem.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz sprawdzić czy w ogóle załącza się kompresor czy włączają się wentylatory? Niektóre auta poniżej określonej temperatury nie zalaczą klimatyzacji także przycisk nic nie znaczy a skoro nie robiłeś jeszcze przeglądu to wystarczy żeby sprawdzili szczelność i ewentualnie dobili czynnika jeśli wszystko z nią w porządku a obstawiam że może go brakować(wtedy też może nie włączać klimy żeby nie uszkodzić kompresora) skoro nie odparowuje lepiej bo klimatyzacja między innymi osusza powietrze co powinno poprawić odparowanie jeśli wszystko okej z całym układem

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze kompresor sie zalacza bo slychac go. Na postoju przy zaczeniu czyc delikatny spadek obrotow do rego klima chlodzi bo zimne powietrze leci. Umowie sie serwis I tak mialem to zrobic :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem:) dziekuje za opinie I pomoc. Jak rozwiarze problem dam znac

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Dodane po 1 minucie 15 sekundach:

A wlasnie. Co myslicie o tych preparatach do czyszczenia klimy? Ktore zostawia sie u aucie ?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję radę ale najlepiej puścić w parownik typowy preparat odgrzybiajacy zapytaj w serwisie ile będą chcieli ale nie powinni chcieć dużo za sam preparat dawałem coś koło 35zł w zeszłym roku za liquid moly bodajże :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

czy na plastiki w 8 letniej buni (jeszcze nie pielęgnowanej) przed położeniem angelwax angel trzeba potraktować apc? na jego etykiecie piszą że też czyści. trochę jestem przewrażliwiony na punkcie zapachów przez własną alergię i wożenie w aucie niemowlaka. Mam nielsena apc - pytanie czy mogę go użyć bez obaw czy angel wystarczy? Plastiki nie mają plam, nie są usmolone, uwalone, jedynie kurz i pewnie to co niewidoczne gołym okiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzylem angel was plastic recovery. Jest w formie zelu nakladalem. Nakladalem aplikatorem I potem mikrofibra. Wydaje mi sie ze jest bardzo wydajny, daje ladny matowy I czarny kolor na plastikach.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.