Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Plastiki możesz też spokojnie wyszorować takim płynem z Lidla W5 w żółtej butelce (środek do czyszczenia łazienki)
Np.
Efekt natural look ma może bardziej matowy efekt końcowy.
W renault właściwie nie ma różnicy. Tam są twarde plastiki i w dodatku szare...Na górnej-ciemniej części deski tez się nie zauważy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

conrado, u mnie po Trimie od PB nic nie błyszczało i nie łapało więcej kurzu. Ale po aplikacji i wypracowaniu, przeciarałem wszystko fibrą.

blaszczu, sens widzę jeden: posiadanie tylko jednego kosmetyku do wszystkich tworzyw...... co oczywiście jest bez sensu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam i używam, jestem zadowolony bo przyjemny cytrusowy zapach ma, niedrogi i pozostawia satynowy efekt. Efekt w sumie zależy od plastików w octavii mam takie które się nie błyszczą i tyle, za to kolega w pajero ma lekko połyskliwe i siłą rzeczy zawszę trochę błyszczą ale nie jest to jakoś mocno i tłusto jak po plaku żeby nie było. Pozostawia czystą i gładką powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o finesse to kupiłem próbkę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, mega wydajny, tani, ładnie pachnie. Stosowałem na plastikach w Focusie I i bardzo dobry efekt. Nakładany aplikatorem gąbkowym, później najlepiej przetrzeć delikatnie mikrofibrą i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem na plastikach w Focusie I i bardzo dobry efekt
Tzn jaki? Pytam bo nie znalazłem jeszcze takiego który by mnie zadowolił... To kwestia tworzywa i chyba żaden środek nie sprawi ze deska nie będzie wpadać w połysk :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o subiektywne odczucia, dla mnie nielsen jest pomiędzy 303 a NL, nie zostawia tak wyraźnego "dressingu" na desce jak NL (zapachu zresztą taż nie- ale nie od tego on jest) ale jest bardziej zauważalny niż 303. Wg mnie warto spróbować nielsena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Teraz się mogę coś wypowiedzieć na temat SmartWax'a SmartDressing :D , wcześniej na deskę używałem Autoland Quick Mat, i efekt mnie zadowalał , ale potem trafiłem na forum i wszystko się zaczęło :D , Przygotowałem plastiki APC Megsa , przetarłem i nałożyłem SmartDressing , efekt był murowany , widać było wyraźnie że plastik ożył , dostał fajnej czerni :D po przetarciu fibra uzyskałem fajny satynowy efekcik :D Także SW SmartDressing polecić mogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Finesse i Smartdressing. Obydwa zostawiają fajną satynę, jedyne co narazie na plus to zapach bardziej mi Finesse odpowiada. Ale to już kwestia gustu.

Druga sprawa to jakoś "łatwiej" mi się nakłada Finesse może dlatego że nie mam tego bajeranckiego aplikatora od SmartWaxa :P

Ogólnie te dwa środki można śmiało polecić. :good:

Ostatnio kupiłem Scholl Concepts Blue Tyres&Vinyl Care i jestem ciekaw jak bedzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a używał ktoś super cockpit z Carvalet? a także do czyszczenia plastików (tak jakby APC)?

 

Do cocpitu używam od ponad roku. Jest mega wydajny ten litr to na kilka lat starczy. Trzeba uważac przy aplaikacji gdyż jest tłusty. Psikłem kiedyś na siedzenie i miałem plamę trudną do usuniecia. Wytrzymałość dobra, połysk nie jest tłusty. Zależny tez od naszej aplikacji.

 

Po lewo Carvalet

 

k3rhqs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
testował ktoś 303 na jasnych plastikach?

Używałem na jasnych twardych plastikach w swoim dostwaczaku. Efekt matowy. Odżywił całkiem dobrze bo miałem wrażenie że troszkę je przyciemnił.... tak bardzo delikatnie wręcz niezauważalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.