Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądze abym spotkał kiedys cos lepszego niż Zymol Vinyl Cleaner i Vinyl Conditioner.

Deska, plastiki, boczki wyglądaja jak nowe, naturalny, matowy look, jak w salonie. Uprzedzając argument cenowy, to powiem tak: wydajnosc jest z kosmosu, porownujac stosunek cena/1 aplikacja to plak i sonaxy są bardzo drogimi srodkami

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

gruby_RS, przytocze wypowiedź Julka z CS na temat innego,dużo tańszego środka od Vinyla ;)

 

witkacy, Łukasz, w drugim aucie zrobiłem podobne tworzywa zymol vinyl. Też ładnie pachnie, może nieco lepiej się rozprowadza, ale po 12 godzinach nie zauważam jakiejkolwiek różnicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kiedyś zwariowałem i chciałem kupić droższy Vinyl Conditioner, na szczeście przed zamówieniem zadzwoniłem do car spa i ku mojemu zdziwieniu doradzono mi ten tańszy :) Z tego co pamiętam to główna różnica polega na intensywności zapachu.

gruby_RS, nie wiem czy testowałeś 303 Aerospace Protectant, ale moim zdaniem jak najbardziej umywa się do Vinyl Conditionera. Efekt po aplikacji w zasadzie identyczny i dla mnie w obu przypadkach idealny ( naturalna satyna bez świecenia) Dla mnie na plus dla 303 przemawiają dwie rzeczy - filtr spf 40 i to, że w instrukcji nikt nie każe mi podgrzewać plastików suszarką przed aplikacją. Dla kogoś może szczegół, ale tak się skłąda, że ja nie zawsze mam przy sobie suszarke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

blaszczu, Większość forumowiczów ma pozytywne zdanie na jego temat a ci którzy byli niezadowoleni z efektu od razu po nałożeniu zmieniali zdanie dnia następnego - preparat po wyschnięciu zostawia ładną, matową powierzchnię.

Sam mam i jestem zadowolony, świetnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co możecie powiedzieć o Poorboys World Natural Look? Jakie macie zdanie na jego temat? Bo nie wiem czy zamawiać tester czy nie... Oczywiście przed dressingiem obowiązkowo wymycie APC ;)

 

Ja dziś nałożyłem NL'a...podoba mi się efekt świeżo po zastosowaniu. Plastiki w moim samochodzie ( 20 letni crx ) pięknie zaczerniły się. Zobaczymy jaki efekt będzie jutro.

No i podzielam zdanie innych...świetnie pachnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu, ja po długim czasie używania wyłącznie zymola dziś nałożyłem PB NL na tworzywa w volvo c70 - rewelacja;) i zapach i aplikacja bardzo fajne!

 

No....jak dziś wsiadłem rano :shock: do samochodu to przyznam, że efekt jeszcze lepszy niż świeżo po aplikacji. Ależ to wygląda...funkiel nówka z salonu :D

 

Jeśli prawdą jest to co piszą inni, że NL długo utrzymuje się na tapicerce, to butelka 500ml starczy mi na 2 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB NL - aplikacja łatwa, wydajność bardzo dobra (tester na 1-2 sezony na jedno auto), zapach cudowny ale nietrwały, kokpit długo wygląda ładnie/świeżo/czysto i nie przyciąga kurzu. Ostatnio aplikuję raz na miesiąc/dwa. W międzyczasie wystarczy podziałać miotełką do kurzu.

Teraz w kolejce czeka Smartdressing Smartwaxa. W dalekiej przyszłości planuję kupić tańszy Zymöl Vinyl Conditioner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB NL
Teraz w kolejce czeka Smartdressing Smartwaxa
Mam oba i moim zdaniem doskonale się uzupełniają. Są tworzywa na których słabo wygląda NL-tzn. jakby go wcale nie było,natomiast SD ładnie odżywia. Na innych z kolei ,SD jest zbyt "świecący" i tu NL sprawdza się doskonale. Ja muszę teraz przetestować 303 :)

Aaa i zapomniałem o sonaxie extreme-matowy efekt :) W/g mnie to środek bardziej czyszczący bo przy jego aplikacji tworzy sie delikatna piana która zaraz znika. Pozostawia tworzywa super matowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, Większość forumowiczów ma pozytywne zdanie na jego temat a ci którzy byli niezadowoleni z efektu od razu po nałożeniu zmieniali zdanie dnia następnego - preparat po wyschnięciu zostawia ładną, matową powierzchnię.

Sam mam i jestem zadowolony, świetnie pachnie.

 

PB NL - aplikacja łatwa, wydajność bardzo dobra (tester na 1-2 sezony na jedno auto), zapach cudowny ale nietrwały, kokpit długo wygląda ładnie/świeżo/czysto i nie przyciąga kurzu. Ostatnio aplikuję raz na miesiąc/dwa. W międzyczasie wystarczy podziałać miotełką do kurzu.

 

Dzięki chłopaki za opinię ;) Przed chwilą zamówiłem tester tego PB, jutro kupuję APC od Nielsena i mam robotę na weekend :P Pzdr :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam,

 

renault laguna, 1995, w srodku plastiki szare (deska wstawki czarne i szare plastikowe, boczki szare z wstawkami materialu)

 

czy by wnetrze tej renowki dobrze zrobic wystarczy mi:

 

 

1.Nielsen APC - do umycia

2.Poor Boy Natrual Look - TESTER - do dresingu

 

Niestety nie dysponuje ogromna iloscia gotowki (jak widzicie jezdze renowka) wiec pytanko czy te 2 produkty wystarcza, i czy moze zamiennie mozecie mi poradzic cos tanszego?

 

gdzie te produkty kupic, chcialbym w jednym miejscu i za konkurencyjna cene...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzicie jezdze renowka
:good:

 

Na plastikach w starszych renault świetnie wygląda Smartdressing. Nakładałem-wiem. A do umycia możesz użyć nawet jakiegoś środka do mycia felg-to są twarde plastiki -nic się z nimi nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa , zapomniałem -do mycia użyj szczoteczki-może być taka do mycia rąk.Plastiki w "Reniach"maja głębokie pory ,szczoteczką idealnie się wszystko wymyje.Następnie wycierasz fibrą .Potem aplikatorem z mikrofibry nakładasz dressing.Efekt będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli można .........

Smartwax jest dużo , dużo wydajniejszy i tańszy. Efekt natural look ma może bardziej matowy efekt końcowy.

Plastiki możesz też spokojnie wyszorować takim płynem z Lidla W5 w żółtej butelce (środek do czyszczenia łazienki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.