Skocz do zawartości

NOWOŚCI w sklepie MX NOWICKI pielegnowacauto.pl


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Miło nam poinformować, że nowe woski Chemical Guys już wkrótce będą dostępne na naszych sklepowych półkach (z niecierpliwością czekamy na dostawę ;) ). J97 oraz E-Zyme będą dostępne na zamówienie ;)

 

Ponadto pojawiła się microfibra firmy Sonus oraz pasty do polerowania plastiku i pleksi Kovax Eagle Plex w butelkach o pojemności 100 i 250 ml :)

 

ZAPRASZAMY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cześć,

 

Miło nam jest poinformować, że firma MX NOWICKI została oficjalnym partnerem House of Kolor Polska :)

Produkty jakie trafiły na nasze sklepowe półki to I liga jeżeli chodzi o lakiernictwo samochodowe :D

dd63edfde1779ba8med.jpg

 

Jeżeli jesteście zainteresowani zmianą koloru swojego pojazdu (jedno lub dwuśladowego), Waszą pasją jest aerograf albo po prostu lubicie nowinki z dziedziny lakiernictwa zapraszamy do kontaktu z nami :)

Wkrótce produkty zaczną się pojawiać w naszym sklepie internetowym.

 

Poniżej zdjęcie poglądowe aby przybliżyć możliwości tych produktów (niestety nie pochodzi z naszego sklepu :mrgreen: ):

624be1568aba1375med.jpg

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Informujemy, że wosk Chemical Guys LAVA jest już dostępny w sklepie internetowym, stacjonarnym w Grodzisku Mazowieckim oraz na Bemowie (w godzinach wieczorno- nocnych) :mrgreen

 

ale fajnie wlecę koło 2 ;):lol:

 

hmm :o wiesz chyba by mnie to nie zdziwiło :D W sumie i tak już śpię jak Paweł wraca z "wieczornych" pogawędek kosmetycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W sumie i tak już śpię jak Paweł wraca z "wieczornych" pogawędek kosmetycznych

 

Jak nie ma wystanej min godziny na dworzu/na klatce to zakupy nie są udane :(:D

 

Następnym razem zapraszam na ciacho ;) Bo mam wyrzuty sumienia, że Wam tak pewne części ciała marzną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiola no wiesz :lol: :lol: :lol:

 

no przecież nie napisałam które! :P (jeszcze) :mrgreen:

 

a ciacho potwierdzam bardzo dobre :kox:

 

Dziękuję :)

 

[ Dodano: 16 Luty 2012, 16:10 ]

sernik sernik sernik :song::song:

 

pamięć niezawodna :mrgreen: Z obietnicy trzeba będzie się wywiązać, bo na następnym spocie mnie lincz czeka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że wosk Chemical Guys LAVA jest już dostępny w sklepie internetowym, stacjonarnym w Grodzisku Mazowieckim oraz na Bemowie (w godzinach wieczorno- nocnych) :mrgreen

 

ale fajnie wlecę koło 2 ;):lol:

 

hmm :o wiesz chyba by mnie to nie zdziwiło :D W sumie i tak już śpię jak Paweł wraca z "wieczornych" pogawędek kosmetycznych ;)

 

ja już bym po głowie dostał od 2 połowy :shock:

a co ciastka coś czuję że kiedyś będę miał okazję skosztować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Coś dla osób chcących przyozdobić swoją miejscówkę do prac detailingowych. Duży plakat Chemical Guys 70x100cm

 

Krążki ścierne 3M Trizact P3000 oraz SIA Velvet P2000 . Z SIA będą jeszcze inne gradacje :)

 

Coś dla lakierników. Rewelacyjne lakiery bezbarwne KRISTAL , które sprzedajemy również w mniejszych ilościach. Szczegóły w każdej chwili na PW :)

 

Wprowadzamy również środki antykorozyjne DINITROL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Uzupełniony magazyn Koch Chemie. Świetny Nano Magic Plast Care i bardzo dobre APC Green Star w dobrej cenie :)

 

APC Green Star dostępne od dzisiaj również w opakowaniu 11kg, czyli 10L, no może trochę więcej. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego mają taki dziwny przelicznik, tu litry, tu kilogramy :dontknow:

Produkty Koch Chemie

 

Uzupełnione również stany magazynowe Valet PRO. W sklepie zawitał również Bilberry w opakowaniu 5L.

Produkty ValetPRO

 

I na koniec jeszcze kilka mocnych produktów z TENZI do zadań specjalnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tak będzie najlepiej :) Generalnie jest możliwość dorobienia tego lakieru w strukturze i nabicie w spray. Tylko trzeba go dobrać :) Nie każda mieszalnia chce się bawić w takie rzeczy, ale pojeździj i popytaj. Ostatecznie wypadku możesz do nas podesłać nawet listem jakąś zaślepkę w tym kolorze i zrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.