Skocz do zawartości

Środek do usuwania owadów


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, DyndaS napisał:

Jednak wspominał, że były słuchy, iż niektórym ludziom narobiło wżerów na chromach, stad go odrzuciłem.

u mnie z chromami wszystko ok, ciekawe może stosowali koncentrat, na słońcu...🤔

może Elite Detailer Insect Ready

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, DyndaS napisał:

Widziałem go na filmie mxnowicki. Jednak wspominał, że były słuchy, iż niektórym ludziom narobiło wżerów na chromach, stad go odrzuciłem.

 

chodzą słuchy że prickbort komus lakier uszkodził a prickborta przelałem juz ładnych pare litrów i nic, nawet na nielakierowanych plastikach nie robi problemów. Uzywam go go insect dość długo na roznyuch autach i nigdy zadnego problemu nie mialem z nim tak naprawde. Psikane nawet na lampy  nie robi zadnych problemów. Jak sie uzywa chemii z głową to nie ma problemu z jej użytkowaniem. Zasady sa proste nie dopuscić do wyschniecia, nie uzywac w słoncu i dobrze wypłukac i nie ma problemu z zadna chemia 😄 z fajnych produktów na owady masz jeszcze enzo, fajnie działa i wydaje sie bezpieczny ale go tylko litr przelałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, psemo napisał:

@DyndaS  Jak chcesz bezpiecznie to zainwestuj w Auto Finesse Citrus Power.

 

2 godziny temu, DZIADZIA napisał:

@DyndaS Aenso Animate

 

Aż tak cenowo nie będę szalał i tak sporo kasy poszło w związku z gratami do polerki itd. 😜

 

 

PS.

Zamówione Allegrini

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mi podszedł w tamtym sezonie lite Detailer Insect Essentiale - koncentrat , 1:10 i idealnie robi robote. Porównywałem z chwalonym APC koch GS. Niestety koch szybko wysychał, a ten spokojnie pracował i rozpuszczał owady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, D@ViD napisał:

Mi podszedł w tamtym sezonie lite Detailer Insect Essentiale - koncentrat , 1:10 i idealnie robi robote. Porównywałem z chwalonym APC koch GS. Niestety koch szybko wysychał, a ten spokojnie pracował i rozpuszczał owady.

Na GS u mnie na rejonie zarzucamy pianę i po robaku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 11:57, D@ViD napisał:

lite Detailer Insect Essentiale - koncentrat

A mi nie przypadł do gustu. I cieszę się, że już go nie mam. Dużo lepej od ED sprawował się RRC Bug remover ale był śmierduchem. W tym roku GoGo Insect idzie w ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DyndaS Polecam :

1. Uracoat buggy boy  -bardzo fajnie działa,  extra zapach bananów.

2. Gyeon Byg and Grime  - klasa sama w sobie,  zapach cytrusów 

3. Carpro Bug Out - jak wyżej , moim zdaniem bliźniaczy produkt

Przelałem po kilka litrów każdego i ostatnio kupiłem 5L Ultracoat.  Polecam też dokupić ich butelkę ale koniecznie z atomizerem Epoca. Świetnie to działa i na 100% będziesz zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.