Skocz do zawartości

Środek do usuwania owadów


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Panowie i jak z testami Sonaxa w czerwonej butelce? Narusza wosk?

A SG Bug Off?

Z tego co wyczytałem to AF nie narusza, ale szybko się zużywa i jest dość drogi w porównaniu z pozostałymi wymienionymi przeze mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja ze swej strony mogę polecić Duragloss Bug Remover, który radzi sobie całkiem przyzwoicie ze smołą. Negatywnego wpływu na wosk nie stwierdziłem.

Do smoły są lepsze produkty, ale do owadów jest super i też sobie chwalę. Najważniejsze że wosku nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W jaki sposób usunę resztki po owadach bez używania typowej chemii do usuwania owadów?

Mam zamiar nawoskować teraz auto, a są na nim resztki po owadach (owady usuwane były zawsze raz w tygodniu, jednak ślady po ich rozmazaniu nigdy się nie domywały od samego szamponu i rękawicy).

Dlatego nie opłaca mi się teraz kupować czegoś specjalnie do owadów, ponieważ później szkoda będzie żeby to podjadało wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiny Garage Premium. Nie są to wgniecenia. Po prostu zawsze jak mylem to usuwałem same owady, a że tak powiem ich "wnętrzności" zostawały głównie na początku maski i troche na zderzaku.

Teraz nie chce na to wosku nakładać i myślę jak to usunąć. Gdzieś tu wyczytałem taki sposób żeby przyłożyć ręcznik z wodą i szmponem na maske na 5-10 min i wtedy to nasiąknie i się rozpuści.

Może tak być czy ktoś ma inny ciekawy pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzisz to nic się nie stanie. U mnie owady przy normalnym myciu schodzą, nawet jak nie ma tam wosku. Do busa ojciec używa preparat do czyszczenia kostki brukowej 1:50 albo 1:30 i o dziwo nic z plastikami ani lakierem się nie dzieje, a mocno zaschnięte owady spływają z lakieru po minucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam mocno nabite owadów, część siedzi tam bardzoo długo. Z racji,że szykuję się do nałożenia wosku chce to badziewie skasować... Tenzi Mosquitos ogarnie temat? Czy może użyć APC? Jeżeli APC to jakie stężenie polecacie? Sprawa numer dwa, bo czytałem już,że Tenzi jest mocno agresywny więc czy później usuwać owady jak już będzie wosk... bo nałożyć Fusso a potem przy czyszczeniu go usunąć to po co go nakładać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.