Skocz do zawartości

Cleaner, glaze i wosk


PinBack

Rekomendowane odpowiedzi

Cleaner od PB Pro Polish 2 przed nim glina od valeta średnia i na to wszystko Fusso ? Co wy na taki zestaw na czarną perle Audi?

 

Nie myślisz wrzucić jakis glaze przed tym fusso ?

 

Glaze na zimę..? Chyba, że ponowne woskowanie odbędzie się za 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleaner od PB Pro Polish 2 przed nim glina od valeta średnia i na to wszystko Fusso ? Co wy na taki zestaw na czarną perle Audi?

 

Nie myślisz wrzucić jakis glaze przed tym fusso ?

 

Glaze na zimę..? Chyba, że ponowne woskowanie odbędzie się za 2-3 tygodnie.

 

Nie, nie myślę, żeby wrzucić glaze pod to, owszem! Myślałem nad Black Holem od PB, ale odpuściłem sobie to bardzo szybko, wszyscy wiemy, że Black Hole osłabi Fusso i to znacząco, auto garażowane, myte na dwa wiadra, używany QD1 od ADBL itp. więc liczę, że chociaż te 3-4 miesiące Fusso potrzyma, bo nie oszukujmy się, 12 miesięcy nie ma szans xDDDDD. Zostaje bez glazeu, może kiedyś wezmę jakiś mały tester od PB Black Hole, tak na spróbowanie na jeden raz, jeżeli efekt będzie faktycznie porażający to będę stosował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem To nie za dużo osob daje dobra opinie Tego black PB ale jak bie przetestujesz to sie nie dowiesz zależy kto czego oczekuje. Co do fusso to Ci wytrzyma 12 ale jak nie wyjedziesz z garażu przez ten czas :D tez tak sadze ze 12 to nigdy w życiu. Ja juz zakupiłem megus glaze jak zrobie testa to dam znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem To nie za dużo osob daje dobra opinie Tego black PB ale jak bie przetestujesz to sie nie dowiesz zależy kto czego oczekuje. Co do fusso to Ci wytrzyma 12 ale jak nie wyjedziesz z garażu przez ten czas :D tez tak sadze ze 12 to nigdy w życiu. Ja juz zakupiłem megus glaze jak zrobie testa to dam znać co i jak

Dlatego właśnie myślę nad testerem lub po prostu na naszym targu poszukam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam megsa ale moze sie jeszcze na cos małego skuszę tak zeby sobie prze testować i porównać efekt. Jak bedziesz cis miał sprawdzonego to podesli opinie

A co nakładasz na megsa później?

 

Ja bede nakładał auto glym wax 2x i do tego na koniec CG butter wet wax jak narazie żadnego innego wosku nie posiadam ale mam zamiar cos dokupić z auto finesse tak ze co do wosku to jeszcze tak na 100 nie jestem pewnien czy to bedzie auto glym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy robi rożne kombinacje ja mam zamiar zrobic taka i zobaczyć tem bezceny efekt po całym dniu polerowania i nakładania tych produktów :D ja nie robię po to zeby mi to wytrzymało dwie miesiące czy ile tam wytrzyma auto mam nie garażowane w angli śniegu nie ma tak ze auto myje co tydz a wosk itp to moge nakładać co miesiąc :D lubię to robić tak ze dla mnie nie musi to wytrzymać nie wiadomo ile ważny jest efekt zrobic i nacieszyć oko a ze nigdy nie robiłem takiej kombinacji to efektu nie widziałem a jak zrobie to zobacze i ocenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam moje pierwsze podrygi z lepszymi kosmetykami najpierw cleaner dodo lekko scierny, potem pb nastepnie nielsen gold, nastepnie wosk chyba hi temp i jeszcze qd, wyszła straszna kanpka swiecił sie jak psu jaja, ręce opadały do ziemi po cało dniowym wcieraniu, caly dzien zmarnowany ,a kropelkowanie ustało po dwoch tygodniach w lato :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapewne jak skończyłeś to patrzyłeś na stop jak sie swieci :D moim zdaniem warto poświecić cały dzień by pózniej zobaczyć ten blask na aucie. Ja na początek zrobie tak jak pisałem a pózniej bede kombinował co odjąć co dodać wkoncu musi być to czego oczekuje :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno moze sie tak zdarzyc ze dwa produkty zrobią dużo lepiej niż 5 innych ale warto prze testować rożne kombinacje i ocenić samemu kazdy oczekuje czegoś innego arsenał mam spory

I na stop przybywa tak ze bede robił testy i dawał znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.