Skocz do zawartości
Pomagamy odbudować garaż po pożarze Czytaj więcej.. ×
PinBack

Cleaner, glaze i wosk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko ponieważ jednej rzeczy nie rozumiem i proszę się ze mnie nie śmiać 😉 Zawsze nakładałem woski syntetyczne i wiadomo najlepiej pod np fusso cleaner zmyć np ipą aby powierzchnia była jałowa. Na wiosnę chciał bym nałożyć jakiś naturalny wosk i wiem że w większości wypadków robi się różne kombinacje cleaner i na niego wosk. Do sedna cleaner po aplikacji padem zostawić aby podsechł i wtedy wosk i docieranie czy jak to robić??? Z góry dzięki za pomoc 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kaktusPL - najprościej byłoby przeczytać instrukcję (ale kto tak robi..?) producenta na etykiecie, lub informację dot. aplikacji produktu na stronie sklepu (jeśli kupujesz przez Internet). Pisząc na forum takie pytanie, zadajesz sobie więcej trudu 😉 Najprościej: przy aplikacji maszynowej rozprowadź produkt po elemencie za pomocą aplikatora z mikrofibry, bądź bawełny. Następnie wytrzyj pozostałości mikrofibrą. Przy aplikacji maszynowej - identycznie, z tym, że aplikator zastępujesz padem piankowym finiszowym (miękkim), lub AIO (przy cleanerach ściernych). Pad piankowy możesz zastąpić padem finiszowym z MF. Na tak przygotowaną powierzchnię aplikujesz wosk.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi