Skocz do zawartości
Łukasz

Pianownica i aktywna piana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie w Marolexe na 2 litry dalem 100 ml. Ale nie stosuje do mycia na biezaco od tego mam inne piany ph neutro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Domel napisał:

a jak masz wiecej wątpliwości mozesz pisać do producenta @cleantechco jest na forum 🙂

W razie czego służę pomocą  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nie chcę zakładać kilku postów w oddzielnych tematach więc zapytam tutaj o kilka rzeczy, jak OCENIACIE dane produkty, chodzi mi nie o szajs tylko coś z normalnej półki do samodzielnego detailingu w domu 🙂 - głównie chodzi o to żeby nie zniszczyć CERAMIKI

1. Aktywna piana do samochodu z powłoką ceramiczną: ADBL YETI - BEZPIECZNA PIANA AKTYWNA, NEUTRALNE PH 

2. Mycie felg z powłoką ceramiczną:  CARPRO IRONX DEIRONIZACJA KRWAWIĄCE FELGI 

3. Nabłyszczacz, dressing i konserwacja opon i plastików zewnętrznych: CHEMICAL GUYS VRP VINYL RUBBER PLASTIC PROTECTANT lub Meguiars All Season Dressing (coś do nałozenia na gąbke (do opon) i na fibre (do plastików ) - coś uniwersalnego.

4. szampon Meguiars Gold Class 0 PH (do codziennego mycia)

+ co pół roku konserwacja ceramiki czyli umycie szamponem CAR PRO RESET i potem na to CARPRO RELOAD QUICK SEALANT NA POWŁOKI CERAMICZNE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, PiotrekDriver napisał:

ADBL YETI

Zmieniłbym na Bilt Hamber Snow Foam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi