Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Duzo osob szuka tanszej alternatywy I czegos uniwersalnego. Testowalem KC GS (bo akurat posiadalem wczesniej) w bezposrednim starciu z SG citrusem oczywiscie z opryskiwaczow w przewidzianych przez producentow stezeniach... w mojej opini KC siedzi dluzej ale domywa gorzej. Wiemy jakie to forum I mamy swiadomosc, ze nie ma uniwersalnych srodkow ale jest to napewno jakas mala alternatywa chociaz nie dla mnie (biorac pod uwage zimowe warunki). Tutaj liczy sie efekt domywania... w przypadku KC jest gorszy.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2018 o 22:39, Kostek88 napisał:
W dniu 20.03.2018 o 19:57, nefifer13 napisał:

Megi właśnie dlatego b. dobrze domywa bo siedzi mega długo.Nie ma niestety nic lepszego.Szkoda czasu i kasy na inne.

AngelWax Fasfoam. Tak samo gęsta i siedzi, lepiej domywa.

Chyba mnie skusiłeś. Bo cenowo sporo lepiej wypada niż Magi. Jeśli domywa tak samo to ma szansę zagościć u mnie na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby podzielić się wrażeniami odnośnie piany aktywnej Chemical Guys Honeydew Snow Foam oraz ewentualnego wykorzystania jej jako szampon :?:

Z góry dziękuję za jakiekolwiek info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piana bilt hamber jest bardzo dobrA... moze nie pieni sie jak magi ale domywanie na wysokim poziomie. Zreszta nie tylko piana od BH jest bardzo dobra... niestety niedoceniany u nas producent.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie która piana do regularnego mycia? Mam w domu 6 aut do regularnego mycia.

Yeti czy któraś od shiny garage albo good stuffa ?

Mego wiadomo najlepsze i kupię sobie jedną butelkę. Ale szukam czegoś do bieżącego mycia.

Zależy mi na opakowaniu 5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.