Skocz do zawartości

Autobrite Cherry Glaze AIO


bmwsrc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

SzaKal, fakt, trochę niezrozumiale wyszło :P Chodziło o to że jeśli nakładałeś tylko na część maski, i ten fragment tarłeś mikrofibrą przy ściernaniu produkt, to ją naelektryzowałeś tylko w tym miejscu, stąd kurz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki autobrite miąłem okazję przetestować fajne AIO jakim jest Cherry glaze

 

Środek został nałożony na umyte i osuszone auto, przy pomocy aplikatora "german"

cherry glaze pachnie rewelacyjnie, jest niesamowicie wydajny na całe auto użyłem około 15ml

środek świetnie odpycha wodę, zobaczymy jak będzie z trwłością.

 

dscn2531zf.jpg

 

dscn2548a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, pewnie - jest nawet polecany pod AB Distinction.

Ja jednak lubię kłaść woski na "sucho" ;) Dla osób, które lubia szybko i przyjemnie Cherry Glaze jest rewelacją... Raz, dwa razy w miesiącu po 15 minut i nieprzeciętny look gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwole sobie odkopać temat. Ma ktos moze z Was porówanie CG do Zymöl Cleaner Wax??

Pytam, bo w następny week będę robił Vectre C, celem usługi będzie tylko przywrócenie blasku i ewentualnie zmaskowanie rysek ( kolor ciemny grafit). Czas jaki będe miał na to auto to ok 4/5 godzin z czego 2 godzinki odejdzie mi na mycie i glinkowanie więc za dużego pola popisu nie mam. Do tego czasu musze zakupic jakiś właśnie AIO i mam dylemat pomiędzy tymi dwoma produktami. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autofanatic, Wybacz że że tak późno ale nie miałem warunków ani czasu żeby ogarnąć coś porządnie ;)

 

O zapachu już było, więc nic nowego nie dodam.

To co mi się podoba to :

 

Konsystencja : Jest rzadki, aplikuje się go bardzo bezstresowo, jest oleisty i nie trzeba często nakładać go na aplikator.

 

Wydajność : Audi A4, Suzuki Swift i VW Passat. To co udało mi się zrobić otrzymaną próbką, ba zostało jeszcze trochę ;)

 

Po tym co napisał EVO chciałem sprawdzić właściwości czyszczące. Auto umyte, wyglinkowane i aplikator wyglądał tak :

 

dsc0461zr.jpg

 

Jedyne z czym miałem okazję testować to DC2 Megsa. Amatorskie testy organoleptyczne zauważyły większą śliskość lakieru niż po DC2. Lakier niestety nie polerowany i z masą swirlsów. Jednakże krycia nie zauważyłem w żadnym przypadku.

 

Samo działanie bardzo zadowoliło mnie i właściciela auta ( obserwatorów zresztą też ). Lakier dostał naprawdę spore kopnięcie i uwydatnił ziarno. Zrobił się szklisty. Inna sprawa że auto w swoim życiu nie widziało dobrych kosmetyków.

 

I na zdaniu obserwatorów w przypadku efektu będę się opierał ;) Ja jako że pracowałem przy aucie 12 godzin to powoli się przyzwyczajałem w przeciwieństwie nich kiedy auto zobaczyli już po :P

 

Przed :

 

dsc0384t.jpg

dsc0386td.jpg

 

I już po :

 

dsc0401u.jpg

dsc0402lg.jpg

dsc0403uu.jpg

dsc0404j.jpg

dsc0405tg.jpg

dsc0406h.jpg

dsc0408f.jpg

dsc0410jj.jpg

dsc0414o.jpg

dsc0426bc.jpg

dsc0427w.jpg

dsc0433z.jpg

 

 

 

 

Co do ostatnich zdjęć to niestety nie jestem pewien czy są przed czy po woskowaniu :/

 

 

Tutaj taki bonus :

 

Mazda 323 praktycznie bez lakieru :mrgreen: O dziwo trochę czasu się to trzymało :evil: i Swift :

 

dsc02110q.jpg

dsc02111k.jpg

dsc02112r.jpg

dsc02113qg.jpg

dsc02114ew.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pavlik, właśnie zależy mi na czasie, chciałbym popołudniem go nałożyć i na to wosk.

 

Czy na blendę i lampy też można nałożyć ACG? Chyba się nic nie stanie. Aha, nie doczytałem albo nie ma informacji czy brudzi listwy? To jak jest z listwami, brudzi czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem aby brudził listwy, jednak głowy nie dam, w Volvo mamy listwy nielakierowane, strasznie podatne na pozostałości po wosku. Ja nakładałem na C4, również i na szyby, i nie uważałem na plastiki. Na to jeszcze wosk? nie wiem czy jest sens ale jak kto uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpowiedzieć. Możesz po plastikach, szybach i po czym tylko chcesz. Ładnie odżywia czarne plastiki, czyści szyby. Można śmiało stosować jako dressing.

 

Śmiało możesz używać jako przygotowanie pod wosk. SJake nawet gdzieś pisał że ACG jest rekomendowany pod AB Distinction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz używać jako przygotowanie pod wosk

Ja mogę dodać że z Megsem #16 współgra bardzo dobrze jako clener, Megs leżał ponad dwa miesiące i musiałem go zmyć bo już nie mogłem wytrzymać, a plastików na pewno nie brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.