Skocz do zawartości

Produkty do testów!!!


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Trzech odpowiedzialnych forumowiczów. Idealnie :)

 

Informacje z adresami o wysyłce na PW.

 

Evo jeżeli chcesz to dzisiaj podrzucę do swissvax-a. W sumie codziennie przejeżdżam w waszych okolicach, ale dokładnie nie wiem gdzie to jest więc w razie czego proszę o numer telefony na PW to się zdzwonimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Chcielibyśmy żebyście porównali to również z tradycyjnymi środkami do mycia felg ponieważ jak pisałem P21S ma dodatek czegoś co usuwa zbrudzenia metaliczne. Generalnie jest żelem do mycia felg. Oczywiście w dalszej fazie testu porównania z ironx i decon gel jak najbardziej widziane :)

 

Czy ktoś z chętnych dysponuje ironx, czy tylko decon gel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

No to wszystko zostało ustalone :)

 

Skończyło się na 4 testerach żeby było sprawiedliwie i ciekawie (im więcej porównań tym lepiej).

 

Osoby testujące: Evo, Arekkaz, proximo i michałoś.

 

Prosimy o podanie adresu wysyłki (oczywiście na PW).

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się spodobało :)

 

Pierwszy test i cały czas po głowie chodziło mi pytanie "kurde czy aby dobrze to robię/czy o to chodzi?" ;)

 

Co do elementu humorystycznego, to z natury jestem wesołym człowiekiem i staram się wszędzie taki element umieszczać ;) szczególnie że wywodzę się z typowo rozrywkowego forum. :)

 

 

Polecam się na przyszłość :good::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Cześć,

 

dawno nic nie "testowaliśmy" dlatego szukamy 3 chętne osoby do przetestowania dressingu do opon i plastików zewnętrznych KochChemie Nano Magic Plast Care

 

Mamy 3 testery po 50 ml każdy i małe wymagania odnośnie testu :)

 

1. Mile widziany "Master" ewentualnie "władza" forum :D- takie osoby mają pierwszeństwo ponieważ już kilka razy przekonaliśmy się o tym, że testy są rzeczowe i profesjonalne

2. Porównanie produktu testowanego do minimum 2 innych (raczej zależy nam na produktach do plastiku niż do opon). Ideałem by było 2 w 1 :)

3. Test przeprowadzony i opublikowany jeszcze w tym roku (włącznie z fotorelacją- żeby się czasami "aparat nie zepsuł ;) ).

 

To chyba wszystko :)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.