Skocz do zawartości

Produkty do testów!!!


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Super! Bardzo dziękujemy za informację i z niecierpliwością czekamy na wyniki testów.

 

Tymczasem zapraszamy na naszego bloga firmowego gdzie pojawił się opis mini testu spontanicznie przeprowadzonego przez Diamentową Ochronę Lakieru. Tym razem poddawana ocenie była pasta do aluminium VICTORIA Aluminium Polish No. 88

 

ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przez weekend przetestowalem pady Urban zakupione u Pawła (btw swietny kontakt i czas realizacji :good: ). Gabki testowalem z naszymi pastami, glownie gabeczki tnace, czyli niebieska square cos tam i honey comb pomaranczowa i biala. Niebieska gabeczka square robi robote, bardzo przyjemnie zbiera lakier bedac za razem na tyle miekka ze praca z nia to sama przyjemnosc. Jest to jedyna do tej pory przetestowana przeze mnie gabka z nasza pasta tnaca ktora pozostawila po sobie szyny na lakierze bmw, co oznacza ze ta gabeczka na prawde zbiera. Wypracowanie rys po papierze 2000 nie stanowilo problemu. Potem przejazd na pomaranczowej gabce honey i mamy idealny finish :good: Pomaranczowa gabeczka spodobala mi sie najbardziej, wykonczylem nia jednoetapowo lakier w a3 z ktorym w zeszym pazdzierniku uzeralem sie chyba z 50h nie mogac znalesc odpowiedniej kombinacji, z tym zestawem skonczylbym to auto w polowe tego czasu ktory poswiecilem, a wtedy wciaz nie bylo 100% efektu. Biala gabka to posrednik pomiedzy pomaranczowa a niebieska, pracowalem z nia namniej bo po 2 w/w skonczyly mi sie wzery po pataszkach ktore udalo sie eleganco usunac choc wygladaly groznie ;) Kolejnym atutem gabek jest zmniejszone nagrzewanie sie lakieru, w porownaniu do gabek abw (ktore notabene rowniez uwazam za calkiem przyzwoite) urban pozwala na dluzsza prace. Co wazne, gabki nie strzepia sie tak jak np. 3m. Jedyny minus to to ze na pomaranczowej zaczal rozklejac sie rzep ;/ moze felerny egzemplarz bo na reszczie jest ok, a gabka popracowala nie dlugo i przezyla tylko jedno pranie reczne :thumbdown: Zobaczymy jak reszta. Ogolem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki za miłe słowa spons. W niebieskiej Pro Square jest moc, nie da się ukryć :)

 

Jeżeli chodzi o odklejanie się rzepa to słyszałem o sporadycznych przypadkach, ale to po praniu w pralce. Jednak w ostatnim czasie producent wprowadził nowy klej, który przeszedł wcześniej szereg testów i nie ma mowy o odklejaniu się :)

 

Spons wyślemy Ci oczywiście nową gąbeczkę. Jeżeli ktoś kupował u nas pady Urbana i miał taką sytuację to oczywiście prosimy o informację i nowy towar będzie wysłany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pomarańczowej miałem to samo :/ musiałem podkleić na nowo :dontknow:

 

Rowniez wlasnie podkleilem i zobaczymy co bedzie ;)

 

Spons wyślemy Ci oczywiście nową gąbeczkę.

 

Spoko, jak po podklejeniu nic nie bedzie sie dzialo to nie ma potrzeby ;)

 

 

EDIT:

 

Bylbym zapomnial, czarna karbowana tez robi fajna robote, usuwalem nia rysy po MF ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonego 3m ogolem nie lubie bo sie strzepi, kruszy i wydziera, zle mi sie z nim pracuje. Mysle ze niebieska Urbana zbiera lepiej ale jeszcze nie robilem bezposredniego porownania, bede mial chwile to zrobie. No w moim skromnym mniemaniu niebieska gabka dziala jak welna lub nawet troche lepiej, choc mam porownianie tylko do welniaka od gtecha i flexipads ktory z lekka mi nie lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nas również uratował Pro Sqare (niebieska gąbka) podczas korekty w audi. Tnie solidnie :) dlatego polecamy go do twardych lub bardzo zniszczonych lakierów. Ogólnie używamy gąbek Urban'a i polecamy je bez "zająknięcia" ponieważ są bardzo dobre jakościowo w swojej klasie cenowej. Problemy były z klejem (tak jak napisał Paweł już został zmieniony i w nowszych gąbkach już problem nie występuje) ale ja ostatnio Pawłowi wyprałam pady w pralce (nie był zadowolony :D) i nie rozkleił się żaden.

 

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Niedawno wprowadziliśmy nowy produkt do mycia felg firmy P21S. Nie jest to P21S związany z R222. Nasz nowy produkt pochodzi z niemieckiego koncernu Dr.O.K.Wack. Osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni z działania tego produktu. Jest to połączenie żelu do mycia felg ze środkiem do usuwania zabrudzeń metalicznych w stylu IronX-a.

 

Chcielibyśmy teraz przekazać do testów ten środek forumowiczom. Do rozdania mamy 3 testery po 100ml.

 

Nasze wymagania:

 

1. porównanie do przynajmniej jednego produktu o podobnej charakterystyce (czyszczenie felg oraz usuwanie metalicznych osadów i pyłu z klocków hamulcowych) z podobnej półki cenowej

2. test przeprowadzony na aluminiowych felgach

3. wymagana jest fotorelacja z testu

4. czas na wykonanie testu: max 2-3 tygodnie

5. minimalna ilość postów napisach przez "potencjalnego testera" :) 20

 

Wysyłka listem poleconym priorytetowym na nasz koszt lub oczywiście odbiór osobisty :)

 

Link do produktu P21S Power Gel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.