Skocz do zawartości

Produkty do testów!!!


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

W tym dziale będziemy zamieszczać informacje na temat produktów do testowania.

 

Produkty będą wysyłane listem poleconym priorytetowym na nasz koszt.

 

Oczywiście liczymy na ciekawe opisy, zdjęcia i porównania ;)

 

[ Dodano: 11 Maj 2011, 13:21 ]

Jak już niektórzy zdążyli się zorientować mamy w ofercie produkty niemieckiej firmy VICTORIA. Jest to nowość na naszym rynku. Na pierwszy rzut idą konkrety, czyli pasty polerskie. Uznaliśmy że najlepiej będzie jeżeli damy do przetestowania wszystkie 3 rodzaje.

 

Do testów przygotowaliśmy 3 zestawy, w których znajdują się:

- 100ml pasty No.103 mocno ścierna

- 100ml pasty No.105 średnio ścierna

- 100ml pasty No.104 pasta wykończeniowa, bardzo delikatna

 

Liczymy na zgłoszenie się osób które pracowały na pastach 3M, Meguiar'sa, PB lub innych.

Chcielibyśmy również żeby każdy zrobił przynajmniej jedno porównanie z pastą innej firmy np: No.103 z FC. Szczegóły oczywiście do uzgodnienia jak będą już chętni i w zależności od waszych możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym dziale będziemy zamieszczać informacje na temat produktów do testowania.

 

Produkty będą wysyłane listem poleconym priorytetowym na nasz koszt.

 

Oczywiście liczymy na ciekawe opisy, zdjęcia i porównania ;)

 

[ Dodano: 11 Maj 2011, 13:21 ]

Jak już niektórzy zdążyli się zorientować mamy w ofercie produkty niemieckiej firmy VICTORIA. Jest to nowość na naszym rynku. Na pierwszy rzut idą konkrety, czyli pasty polerskie. Uznaliśmy że najlepiej będzie jeżeli damy do przetestowania wszystkie 3 rodzaje.

 

Do testów przygotowaliśmy 3 zestawy, w których znajdują się:

- 100ml pasty No.103 mocno ścierna

- 100ml pasty No.105 średnio ścierna

- 100ml pasty No.104 pasta wykończeniowa, bardzo delikatna

 

Liczymy na zgłoszenie się osób które pracowały na pastach 3M, Meguiar'sa, PB lub innych.

Chcielibyśmy również żeby każdy zrobił przynajmniej jedno porównanie z pastą innej firmy np: No.103 z FC. Szczegóły oczywiście do uzgodnienia jak będą już chętni i w zależności od waszych możliwości :)

 

 

JESTEM CHĘTNY-właśnie w weekend będę miał ciemnogranatowe Audi A4 do obróbki. Nie omieszkam zrobić zdjęć :good:

 

pracowałem z Megs-em 105 i 205 - więc łatwo będzie porównać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja jestem chętny do testów, ale niestety nie mam możliwości porównania tych past do innych.

 

Lakiery na których mógłbym podziałać z tymi produktami to:

- czerwony Citroen

- czarny Mercedes

- granatowa i czerwona Toyota.

 

Jeśli mimo tego załapałbym się na zestaw próbek byłbym bardzo wdzięczny i oczywiście opiszę moje wrażenia.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cześć,

 

bardzo nas cieszy zainteresowanie nowym produktem. Osoby do testów już wybrane (dwa pierwsze zestawy zostały dzisiaj wysłane do Dareek79 oraz daniels). Wkrótce poprosimy o kolejne testy.

 

Czekamy z niecierpliwością na Wasze opinie.

 

Pozdrawiam

Wiolka (w zastępstwie Pawła).

 

[ Dodano: 13 Maj 2011, 09:01 ]

Formalnie chciałem powiedzieć że trzeci zestaw wędruje do kolegi Wojtka "Xeper". Jeżeli chodzi o pasty polerskie to nie wszystko ponieważ mamy jeszcze w ofercie Preste, Surface i kilka innych firm, może bardziej znanych przez lakierników, ale napewno damy wam je do testów :) Oprócz tego będzie jeszcze kilka produktów z VICTORI I. Szczególnie będę ciekawy waszych opinii na temat wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

UWAGA UWAGA !!! Kolejny produkt do testów. Tym razem wosk VICTORIA No.110.

 

Do testów przeznaczamy 4 próbki po 50ml

 

Oczywiście chcielibyśmy usłyszeć kilka zdań porównania do innych wosków których używaliście. Oprócz tego wasze wrażenia, odczucia, przemyślenia... i zdjęcia :) . Mamy nadzieję że nie skończycie testu po pokazaniu efektu, ale co jakiś czas poinformujecie nas i forumowiczów jak z trwałością wosku.

 

Link do wosku w naszym sklepie Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Mamma mia, Takiej szybkiej odpowiedzi to się nie spodziewałem :D Nawet w poniedziałkowy wieczór.

 

3 testery już mamy rozdane. Poproszę was o adresy do wysyłek na maila pawel@mxnowicki.pl . Chyba że ktoś ma ochotę odebrać osobiście w Grodzisku Mazowieckim lub w Warszawie na jelonkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Może zrobimy wyjątek? Hmm... Nie lubię takiej rzeźby... żeby z jednej dwa testy robić. Lubię profesjonalizm, dlatego piąta próbka pojedzie do Arekkaz

 

Jak coś robić to już robić dobrze :)

 

Lista zamknięta. Czekamy na adresy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.