Skocz do zawartości
Pomagamy odbudować garaż po pożarze Czytaj więcej.. ×
Gość marctwain

Jaki preparat hydrofobowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sens aplikować Glaco Ultra 99 na boczne szyby i tylną ? Czy to marnotrawstwo i szkoda produktu. 

Kolega mówi że na boki mam dawać SCS Nano Titanium Glass Guard - co to i jak to siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@V1RU$ Raz u siebie położyłem na tylną szybę i nie byłem zadowolony... 

Poranna skroplowana rosa tak "odbijała " światło słoneczne że nie byłem w stanie zobaczyć nic we wstecznym lusterku 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy jest sens aplikować Glaco Ultra 99 na boczne szyby i tylną ? Czy to marnotrawstwo i szkoda produktu. 
Kolega mówi że na boki mam dawać SCS Nano Titanium Glass Guard - co to i jak to siedzi.
Na boki oraz tylną szybe kup sobie rain-x. Nie jest drogi i masz dużą butle.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1
  • Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez nie polecam kłaść na tył, mam sedan i g1, ale więcej mnie wkurza jak pomaga. Boki i czołowa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam u siebie na tylnej szybie w sedanie i mi się super sprawdza, zwłaszcza w trasie jak jadę i pada deszcz. Wychodzi na to że kwestia preferencji - połóż i zobacz czy Ci się sprawdzi, najwyżej zdejmiesz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Adaszek96 napisał:

Na boki oraz tylną szybe kup sobie rain-x. Nie jest drogi i masz dużą butle.

Również polecam 2 warstwy RainX na boczne i tylną. Tanio, trzyma się pół roku bo nie ma tak ciężkich warunków jak na przedniej.

Na przód coś mocniejszego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Birkhof napisał:

Ja mam u siebie na tylnej szybie w sedanie i mi się super sprawdza, zwłaszcza w trasie jak jadę i pada deszcz. Wychodzi na to że kwestia preferencji - połóż i zobacz czy Ci się sprawdzi, najwyżej zdejmiesz 🙂

Hi,

Dokładnie tak zrobiłem. Położyłem na całe autko. I jak zacznie padać to zobaczymy jak się to sprawdzi. I wtedy najwyżej zdejmę tam gdzie będzie nie wskazane.

Ale to chyba kwestia co kto lubi. Bo znam takich co robią od zawsze całe auto i zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja katuję RainX puki się nie skończył. Nie narzekam na trwałość.

Z ciekawostek powiem że nowa szyba do VOLVO kupiona w ASO była zabezpieczona hydrofobowo. Dopiero po ponad 2 latach przestała działać niewidzialna wycieraczka 👍.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się skończyła niewidzialna wycieraczka Autolandu i zakupiłem w mrówce niewidzialną wycieraczkę od CarOk i jestem pozytywnie zaskoczony. Trwałość podobna, ma miły zapach a na dodatek jest go 2razy tyle, a w tej samej cenie. Jako niskobudżetową niewidzialną wycieraczkę polecam wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz wkleić zdjęcie. Jestem ciekawy co to za preparat, bo Carok nie produkuje kosmetyków samochodowych. Na ich stronie nie widzę. Zanim podjadę do ich sklepu chciałbym to zobaczyć. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Możesz wkleić zdjęcie. Jestem ciekawy co to za preparat, bo Carok nie produkuje kosmetyków samochodowych. Na ich stronie nie widzę. Zanim podjadę do ich sklepu chciałbym to zobaczyć. Dziękuję.
Pomyliło mi się jak sprawdziłem. To jest 4car. Kupiłem ostatnio tej firmy też deiron w żelu, ale jeszcze nie sprawdzałem. 135f1a556d7321842ac8c3b3b4867035.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi