Skocz do zawartości

Jaki preparat hydrofobowy - NW, niewidzialna wycieraczka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie leży kmpl od prostaffa 240 day juz ponad 6 msc i nigdzie sie nie wybiera , siadlo pieknie na szyby nawet i przednia + wycieraczki odrazu poszly nowe po aplikacji , stare mazaly juz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 mowie tu o https://sklep.motogo.pl/carprotect-nanowiper-100ml-najtrwalsza-niewidzialna-wycieraczka-p4951

 

 

Cena, zrzut wody, szybkosc i łatwość aplikacji przemawiaja za nanowiper

Do tego krople startuja wyraźnie szybciej.

Mam porównanie bo G1 zużylem juz kilkanaście buteleczek

@Michał126 nie mam i nie mam zamiaru go kupić😉 ale skoro Ci odpowiada...

 

 

 

G1 dla mnie juz moze nie istnieć. To nie ten sam produkt co kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z kolei mogę polecić Angelwax H2GO. Nałożyłem ją wiosną na szybę czołową w dwóch warstwach. W tej chwili, po przejechaniu ok 5kkm siedzi jak świeżo nałożona. Kroplę startują od ok 60 km/h. Wcześniej używałem NW z Autolandu, która jest w porządku, ale lejący atomizer i problemy z docieraniem skłoniły mnie do kupna czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Arkeolowy napisał:

Polecam ultra glaco, przeleżało u mnie 10 miesięcy 

Aplikowałeś na dogłębnie przygotowaną powierzchnię czy tylko umyta płynem do mycia szyb? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 09:49, Grzechu23 napisał:

@StreamHD jakiś czas temu kupiłem za 19.5 zł popularną, ale budżetową  NW od Rain-x
Tania, bardzo dobrze się sprawdza, w stosunku do ceny naprawdę siedzi długo. Szczerze polecam!

 

Jasna sprawa przeczytałem znaczną ilość tego tematu ale zapytałem tak poprostu bo na całym forum wyszukiwarka milczy o tamtym preparacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.05.2018 o 21:00, Strus napisał:

Prostaff Water Repellent For Windshield 90 days - krople startują przy 65km/h. zrzut wody świetny jak dla mnie. Zobaczymy jak długo poleży. Na razie 14 dni więc jeszcze 76 zostało do deklaracji producenta :)

 

Muszę przyznać że japońce oszukują co do trwałości. Położona 1 maja. Siedzi do dziś więc już prawie 120dni. Oczywiście krople nie startują już przy 60km/h a przy 90-100 ale siedzi 🙂🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2018 o 15:49, grabek246 napisał:

@Tomas22 mowie tu o https://sklep.motogo.pl/carprotect-nanowiper-100ml-najtrwalsza-niewidzialna-wycieraczka-p4951

 

 

Cena, zrzut wody, szybkosc i łatwość aplikacji przemawiaja za nanowiper

Do tego krople startuja wyraźnie szybciej.

Mam porównanie bo G1 zużylem juz kilkanaście buteleczek

@Michał126 nie mam i nie mam zamiaru go kupić😉 ale skoro Ci odpowiada...

 

 

 

G1 dla mnie juz moze nie istnieć. To nie ten sam produkt co kiedys

Czy gdzies mogę przeczytać test tego specyfiku? na YT cisza. sam opis i Twoje słowa są zdumiewające i jestem ćwierć kroku od zakupu ale chciałbym sie dowiedzieć o tym coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NW to to nie jest, ale sprawdza się do osuszania auta przy tafli wody. Spryskujesz, spłukujesz i masz nawet znośne kropelki, które łatwiej zebrać ręcznikiem lub zdmuchnąć. Nie ma co jednak liczyć na trwałość (ten sam poziom co hydrowoski na bezdotykach), ale raczej nie do tego używa go to forum. Po osuszeniu można sobie na spokojnie przejść do np. odtłuszczenia (które z łatwością go zdejmie) i woskowania. Ogólnie mówiąc, tania i przydatna rzecz jeśli robi się dużo niezabezpieczonych aut.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor
W dniu 24.09.2018 o 19:58, Maximus2 napisał:

Posiadam w domu takie specyfik (żona kupiła to gdzieś do kabiny prysznicowej)

https://sklep.hadwao.net/impregnaty/55-nano-shower-plus-50-ml.html

Jak myślicie, można to nałożyć na szybę w samochodzie czy to jakaś tandeta?

można śmiało nakładać na szyby w samochodzie, zadziała  i powinno utrzymać się ze 3-4 miesiące

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.