Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

noooo z tym Pb pp to jest spora dyskusja bo z tego co wiem to producent twierdzi że jest czysty jak łza bez takich właściwości.

 

[ Dodano: 31 Grudzień 2010, 11:26 ]

yooz3r, no i niech maskują, niech dają lepszy wygląd. A jak nie maskuje to nadają np. dodatkowy wetlook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A jak byś porównał efekty po nakładaniu ręcznym i maszynowym?

 

Nie nakładałem HDC maszyną więc się nie wypowiem, CF idzie na maszynie bardzo ładnie i przede wszystkim dużo szybciej, ale większych różnic nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB PP jest ściernym cleanerem.
Było już o tym, że jest to klasyczny czysty cleaner. Stosowałem go 3 razy. Moim zdaniem nie ma on żadnych właściwości ściernych.
CF idzie na maszynie bardzo ładnie i przede wszystkim dużo szybciej, ale większych różnic nie widze.
Dobrze wiedzieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakładałem HDC maszyną
Nakladalem i w/g mnie się nie nadaje. Szybko wysycha ,porównał bym go do pudru babskiego używanego do twarzy.

ja niestety też tak miałem, może coś nie tak robiliśmy, może ktoś jeszcze miał takie problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat między tymi trzema cleanerami:

 

1. POORBOY'S WORLD PROFESSIONAL POLISH 473ml

2. R222 PAINTWORK CLEANSER 350 ml (któryś z forumowiczów pytał wcześniej o opinie ale nie dostał odp.)

3. Dodo Juice Lime Prime lite 250ml

 

Bardzo podoba mi się cena oraz ilość PB i R222 :) nie musi mieć właściwości ściernych będzie nakłady na auta po polerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz przy wyborze/zakupie cleanera kierowałbym się łatwością pracy ręcznej.

Lime Prime Lite sprawdza się świetnie w ręcznej aplikacji. Nawet nie chce mi się wyciągać maszyny żeby go nałożyć. :) Aplikatorem nakłada się banalnie łatwo i równie łatwo go później zetrzeć mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

cash, pracowałem LP na szybach ręcznie i maszynowo, efekty były ok. Żółta gąbka 3M,obroty ~900 i praca do zniknięcia produktu, praktycznie nic nie trzeba było ścierać. I schodzi dużo mniej niż na lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.