Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Domel napisał:

Jest mega

Moj ostatni w kolekcji cleanerow 🙂 i zrobil wrazenie,taki uniwersalny,mily w aplikacji,nie scierny,pachnacy ( troche mi przypomina PA) ale bez extra dodatkow,pozostawia powierzchnie czysta i tepa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, menior napisał:

Moj ostatni w kolekcji cleanerow 🙂 i zrobil wrazenie,taki uniwersalny,mily w aplikacji,nie scierny,pachnacy ( troche mi przypomina PA) ale bez extra dodatkow,pozostawia powierzchnie czysta i tepa 

Kilka ruchów 🙂

2017-11-04-14-32-43.jpg


2017-11-04-14-41-46.jpg


2017-11-04-14-41-51.jpg


2017-11-04-14-42-06.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ghost napisał:

Przyznam bez bicia, że czasami lubię na bogato jak produkt jest bezproblemowy

O dokładnie to to. Nie ma co się bawić w ekonomię i używać zdrowego rozsądku w drugą stronę czyli oszczędność. Używasz tyle ile używasz za stosowne. 😉 Jest tyle technik, tyle zmiennych że nie warto po prostu iść w ekonomię 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał:

Kilka ruchów

Twoje zdjęcie to doskonały przykład, dlaczego uważam, że cleaner jest obowiązkowy w przygotowaniu lsp (bez korekty). 

Nawet na schemacie zaznaczyłem jako konieczny.

11diag.png 

Swoją drogą Duragloss jest bardzo fajny.

38 minut temu, Birkhof napisał:

Albo DJ supernatural micro prime. Ostatnio testowałem i pracuje się rewelacyjnie - minus, drogi 😐

Trzeba przyznać, że cleanery mają udane 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018 @Kamil3km ja zrobię mała reklamę swojej giełdy, ale polecam mega Fireball Paintwork cleaner. Całkiem inny niż wszystkie. Aplikacja od razu po spłukaniu szamponu z dwóch wiader. Na mokry lakier, ostatnio się bawiłem, i na sobotni nałożone SSW, wrzuciłem na lusterko „groszek” Fireballa i wypracowałem go. Jałowość powierzchni po nim jest wręcz wyśmienita. Akurat można za dobre pieniążki przetestować. Ja sobie odlalem 200ml z butli, bo wydajność taka, ze spokojnie starczy na bardzo długo. A cała resztę mam do sprzedania. Mało o nim opini, chciałbym żeby prócz mojej, poszła w świat tez kogoś. Bo dobry produkt warto wypróbować. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ghost napisał:

Tak, nawet lepszy McKees37

W sumie muszę się przyjrzeć dla carchemu, pre wax cleaner czy jakoś tak wydaje mi się bardzo podobnym cleanerem do Mckees37. 

Masz jakieś z nim doświadczenie ?

Albo chociaż pomysł jak to sprawdzić bo nie mam pomysłu w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=23288]rudi0018[/mention] [mention=24132]Kamil3km[/mention] ja zrobię mała reklamę swojej giełdy, ale polecam mega Fireball Paintwork cleaner. Całkiem inny niż wszystkie. Aplikacja od razu po spłukaniu szamponu z dwóch wiader. Na mokry lakier, ostatnio się bawiłem, i na sobotni nałożone SSW, wrzuciłem na lusterko „groszek” Fireballa i wypracowałem go. Jałowość powierzchni po nim jest wręcz wyśmienita. Akurat można za dobre pieniążki przetestować. Ja sobie odlalem 200ml z butli, bo wydajność taka, ze spokojnie starczy na bardzo długo. A cała resztę mam do sprzedania. Mało o nim opini, chciałbym żeby prócz mojej, poszła w świat tez kogoś. Bo dobry produkt warto wypróbować. 

Używałem w poprzednim roku. Super sprawa to to ze pracuje sie z nim na mokro wiec bardzo szybko bez osuszania. Oczyszcza rewelacyjnie.
Właściwości jak DJ czy prima amigo (wizualnych) nie zauważyłem. Ale jak na szybkie przygotowanie pod wosk w lato bez dekontaminacji sprawdzał sie super. Zupełnie inny produkt ale warto miec w arsenale na 100%


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Właśnie jakby zrobili ulepszoną wersje z jakimiś dodatkami, żeby leciała mocna głębia to sadze, ze ta pozycja była by top3? Lub top5 produktów każdego 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 Ja się zakochałem w McKee'sie... osobiście, mój faworyt. Śmiało łap się za promocje, np w detailer.pl i kupuj 🙂
Kiedyś sporo na niego polowałem, ale był niedostępny w sklepach, ale od niedawna pojawiły się chyba już na stale, co mnie tak cieszyło ze szok 🙂
Naprawdę polecam, praca z nim to czysta przyjemność. A wydajność, to już wogole kosmos sprawa 🙂 groszek na element. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 16:40, ghost napisał:

Duże opakowania często stoją na półce po kilka lat i zazwyczaj nic się z tym nie dzieje.

Poza Car Pro mało kto podaje terminy ważności.

118ml cleanera zazwyczaj i tak wystarcza na 2 użycia.

 

A co do typu cleanera to sam zdecyduj czy potrzebujesz agresywniejszego by usunąć bardziej uporczywe zabrudzenia przed woskiem. Czy standardowy wystarczy.

 

Pytałem o termin ważności, bo najlepiej byłoby mieć te dwa cleanery PB Professional Polish i Pro Polish 2. 
No tak 118ml, a ja myślałem o 473ml, bo zdecydowanie lepiej się opłaca, ale też nie chcę aby się popsuł. 

W dniu 14.04.2019 o 17:31, Kamil3km napisał:

Polecacie jakiś cleaner który nie posiada cząsteczek ściernych lub jest bardzo delikatny? Mam Poorboys World Pro Polish 2 ale wolałbym coś innego. Szukam czegoś lepszego niż SG Pure Paint Cleaner ale tańszego niż ZYMOL HD-Cleanse. 

I jak odczucia z Pro Polish 2? Czym go wypracowywałeś i jak z usuwaniem rys? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018 Szczerze Ci powiem, że kupiłem go bardzo dawno i używałem tylko ręcznie żeby usunąć rysę po miłej sąsiadce. Od tamtego czasu używałem innych środków a cleaner się rozwarstwił i prawdopodobnie przeterminował. Nawet jeśli teraz zrobiłbym jakiś test sądzę, że będzie to wielce niemiarodajne. Mogę zrobić jakąś 50/50 na progach w weekend majowy i Ci podesłać. Z ciekawostek jest na nim napisane, że usuwa szlif o gradacji 2500 czyli podobnie jak "Menzerna Medium Cut Polish 2500".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.