Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@Gold_Car reszta to woda :)@Marcin Gugu33 wejdź sobie na dowolny sklep w zakładkę cleanery i zobacz co mają w ofercie, wybierz sobie kilka propozycji które cię interesują, a potem poczytaj o nich na forum, albo znajdź ich testy, ewentualnie zadaj pytanie, który z wybranych przez ciebie cleanerów najlepiej wybrać. co z tego, że ktoś zaproponuje ci cleaner X, jak okaże się, że w sklepie w którym chcesz zrobić zakupy nie ma go w ofercie. tak na szybko to jedne z najpopularniejszych to prima amigo, dodo i poorboys.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, S3ci0r napisał:

jedne z najpopularniejszych to prima amigo, dodo i poorboys.

To prawda, 

dodo jest ceniony za bardzo dobre właściwości czyszczące i dość przyjemną pracę,

Poorboys world proffessional polish za możliwośc pracy w słońcu, też przyjemny produkt i niewiele zostawia po sobie

Prima całkiem dobry cleaner z funkcją glaze, w sumie takie AIO.

 

Moim ulubieńcem jest McKees37 CPP.

Zostawia świetnie jałową powierzchnię, bez wypełniaczy, nawet pod powłoki sie nadaje.

 

Testowałem wosk Bilt Hamber Finis na 2 podkładach. Potwierdziło sie to co podawał producent, najlepiej leży na odtłuszczonym lakierze.

Na M37 CPP leżał całą zimę.

Natomiast na AIO AG SRP na wiosnę mniej niż połowę tego, ale i tak przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S3ci0r napisał:

@Gold_Car reszta to woda :)@Marcin Gugu33 wejdź sobie na dowolny sklep w zakładkę cleanery i zobacz co mają w ofercie, wybierz sobie kilka propozycji które cię interesują, a potem poczytaj o nich na forum, albo znajdź ich testy, ewentualnie zadaj pytanie, który z wybranych przez ciebie cleanerów najlepiej wybrać. co z tego, że ktoś zaproponuje ci cleaner X, jak okaże się, że w sklepie w którym chcesz zrobić zakupy nie ma go w ofercie. tak na szybko to jedne z najpopularniejszych to prima amigo, dodo i poorboys.

Pytam bo już go mam, wiec chce wiedzieć do czego wykorzystać.
Cleanera szukam, czytam sporo ze Dodo jest najlepszy - 100ml za 34zł na ile wystarczy kombi a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja kolekcja klasycznych cleanerów się powiększyła, jednak kusi mnie na szybko użycie cleanerów w płynie.

 

Testował ktoś Chemical guys Wipe Out, Bilt Hamber Cleanser Fluid albo jakiś inny w atomizerze? (nie licząc Wax off)

Oczywiście jako pre-wax cleaner, nie jako płyn inspekcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wanraf89 napisał:

Mam pytanko czy przed bilt hamber finis uzyc jakiegos cleanera jesli tak to jakiego ? czy wymycie  tylko ipa wystarczy ?

Tak jak podaje producent BH Finis na jałowym lakierze leży lepiej w kwestii trwałości. 

Jeżeli wygląd ma być priorytetem wtedy dedykowany cleaner BH Cleanser Polish.

Jeżeli trwałość to BH Cleanser Fluid lub McKees 37 CCP. Ewentualnie całkiem dowolny cleaner wymyty wipe-outem.

 

Bilt Hamber to jeden z niewielu producentów, który podaje dwa sposoby przygotowania podłoża pod wosk. Kładłem na cleanery i na jałowy. Wnioski pokrywają się z deklaracjami producenta. Teraz BH Finis siedzi u mnie eksperymentalnie na AG SRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2018 o 10:33, Grzechu23 napisał:

@david2888 U mnie Double Speed Wax siedzi na czystym lakierze po Kochu M2.01 wymytym CarPro Eraser.
Jest bardzo dobrze!

Wprawdzie czasowo dopiero 2 tygodnie, ale zrzut wody/kropelkowanie jest na kozackim poziomie.

zdjąłeś cc wax golda z jakiegoś powodu, czy sam tak szybko szedł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.