Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kolo100 pracujes tym aplikatorem z mf. Aplikujesz na niego kilka groszków cleanera i wypracowujesz na lakierze. Tak jakbyś pracował maszyną, bo jak wiesz można go wypracowywać również w ten sposób. Resztki ściągasz grubą mikrofibrą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

POORBOY'S WORLD PROFESSIONAL POLISH :) nadaje się też ma szyby :) właśnie będę go testować na przedniej szybie u kumpla... bo ma film tluszczu na szybie po zmroku, jak jada auta z nad przeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Strus napisał:

Panowie, jakie znacie "czyste" cleanery poza DG Squeaky Clean ?

mckees 37, carhem ma clear pre wax cleaner i meg's 205 :D
Shiny mówi że ma czysty cleaner ale po odtłuszczeniu wipe outem pokazuje że jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gozdziu23 napisał:

Shiny mówi że ma czysty cleaner ale po odtłuszczeniu wipe outem pokazuje że jest inaczej

Pod jakim względem? Na wygląd i dotyk jest to samo po dokładnym dotarciu bez wymywania i z wymywaniem. Różnicy trwałości tego co się kładzie też nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał126 napisał:

Pod jakim względem? Na wygląd i dotyk jest to samo po dokładnym dotarciu bez wymywania i z wymywaniem. Różnicy trwałości tego co się kładzie też nie zauważyłem.

Wiesz co przykładowo sprawdzałem kiedys z kumplem robiłem korekte mercedesa e klasy i sradzaliśmy kombinacje sobie na wykończenie i z ciekawości sprawdzalliśmy cleanery tak dla wiedzy ogólnej :)
No i ja mam shiniego pure a on tego z + i przy ich użyciu oba maskowały hologramy, po wymyciu holosy powracały, więc stwierdziłem że po prostu je zakleja wypełniaczamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gozdziu23, w zasadzie to tu można otworzyć kolejne dochodzenie... bo jak ja wrzuciłem tego pure na mega miękki, aftermarketowy lakier w C-klasie W204, prosto po korekcie, wymyciu i umyciu, pod wosk, to mi holsów narobił :o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tak specjalna formuła dla Januszy , zeby samochód wygladał jak po "profesjonalnej korekcie" :D Paaaaanie świeżo polerowane dla tego tak wygląda
Strasznie nie docenianym jest produkt u Shiny-ego Glaze, który maskuje podobnie do Aio adbl-a, a nikt nigdy o nim nie mówił

Dla mnie najlepszym jakie miałem cleanery to jednak oba z Auto finesse orazi HDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Gozdziu23 napisał:

Strasznie nie docenianym jest produkt u Shiny-ego Glaze, który maskuje podobnie do Aio adbl-a, a nikt nigdy o nim nie mówił

bede robił porównanie obydwu po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 25.12.2017 o 17:00, Strus napisał:

 

Mam go i jakoś średnio mi się widzi że on nic nie zostawia

zostawia, jeśli komuś zależy na cleanerze pod syntetyki to on odpada, jesli natomiast chcesz fajny kliner pod naturala to nadaje się idealnie ponieważ dosyć mocno podkręca lakier mimo że pozbawiony jest odżywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 19:01, e36ace napisał:

zostawia, jeśli komuś zależy na cleanerze pod syntetyki to on odpada, jesli natomiast chcesz fajny kliner pod naturala to nadaje się idealnie ponieważ dosyć mocno podkręca lakier mimo że pozbawiony jest odżywek

To co polecasz pod syntki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Czytałem prawie cały temat i mam dylemat. Pod Nattys Red i Soft Kiwami lepiej się sprawdzi Prima Amigo czy DJ lite prime? A może ktoś, coś innego poleci. Chodzi mi o to by było kompatybilne z ww woskami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer  mam obydwa choc pierwszy jeszcze musze testowac,z tego co wiem obydwa sa dosc uniwersalne i kompatybilne z chyba wszystkimi woskami,tyle ze PA podchodzi bardziej pod glaze i woski na nim nieco krocej moga siedziec,wiec bardziej pod woski letnie go daja ale Ty takie wymieniasz,z innych takich bardziej uniwersalnych to jeszcze polecilbym Perfect polish od AW lepszy w mojej ocenie od DJ czy od PA to sie okaze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.