Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Strus. AIO kupiłem kiedyś do smaxa bo tam lakier był po myjniach automatycznych i tak mi leżał....
Będzie trzeba w takim układzie zaopatrzyć się w cleaner chociaż miesiąc temu nałożyem coli bez cleanera i dalej ładnie kropelkuje....
Auto myte co tydzień i nakładany QD....

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, kolo100 napisał:

Będzie trzeba w takim układzie zaopatrzyć się w cleaner chociaż miesiąc temu nałożyem coli bez cleanera i dalej ładnie kropelkuje....
Auto myte co tydzień i nakładany QD....

Jesli dales na jalowy lakier to zostaw go juz zime przetrwa :) a na lato dasz cos letniego juz z opcja cleaner 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, 3echo napisał:

Shiny Garage Paint Cleaner czy Duragloss Squeaky Clean pod soft99 12 months?

A może TEMACHEM CUT&SHINE?Szukam czekoś taniego i skutecznego.Poradzi ktoś?

Jak ma długo poleżeć to kłaść na jalowy lakier. Tak na przyszłość zanim napiszesz to poczytaj bo temat o tym jest wyczerpujacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14569]wobbjack[/mention] [mention=20419]paperson[/mention] Są dwie wersje tego cleanera. Poorboy’s World Pro Polish  i wersja Poorboy’s World Pro Polish 2. Która lepsza? cenowo prawie znikoma różnica.
U mnie przy PP2 widać zauważalna różnice w ilości zarysowań przed i po także mogę polecić

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki cleaner najlepszy pod wosk Coli?
Na autoblask.pl jest 15% rabatu ze względu na czarny piątek, więc warto skorzystać..
Który cleaner jest najlepszy ogólnie? Wiem, że to sprawa indywidualna ale taki najbardziej rekomendowany :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolo100 najczęściej używany jest przez forumowiczów uniwersalny Dodo Juice Lime Prime. Ja kładłem pod Colli Poorboy's. Polecany ze względu na brak silikonu i wosków (ponoć Colli lubi takich koleżków :D), dodatkowo jest w pojemnościach testowych, jedną butelką oblecisz spokojnie dwa auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4178]kolo100[/mention] najczęściej używany jest przez forumowiczów uniwersalny Dodo Juice Lime Prime. Ja kładłem pod Colli Poorboy's. Polecany ze względu na brak silikonu i wosków (ponoć Colli lubi takich koleżków ), dodatkowo jest w pojemnościach testowych, jedną butelką oblecisz spokojnie dwa auta. 
No właśnie bardziej do mnie przemawia poorboy a dodo jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o popularność na autoblask...
Powiedz mi bo poorboy ma 3 pojemności. Ta mała testowa jest nieopłacalna i zastanawiam się nad średnią.. Cleaner używamy raczej tylko przed woskiem, więc wystarczy na bardzo długo.. A jak z zapachem?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolo100 Zapach...hmmm (właśnie go niucham :D)... taki lekko chemiczny, raczej przyjemny. Ja wziąłem tester, gdyż jestem na etapie poznawania różnych produktów. Pamiętaj, że są dwie wersje tego cleanera - z "2" bodajże bardziej ścierny, lecz Tobie raczej niepotrzebny. Tu masz moją relację z użyciem tego cleanera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4178]kolo100[/mention] Zapach...hmmm (właśnie go niucham )... taki lekko chemiczny, raczej przyjemny. Ja wziąłem tester, gdyż jestem na etapie poznawania różnych produktów. Pamiętaj, że są dwie wersje tego cleanera - z "2" bodajże bardziej ścierny, lecz Tobie raczej niepotrzebny. Tu masz moją relację z użyciem tego cleanera.
Dzięki wielkie. Właśnie wiem, czytałem o tej drugiej wersji ale to raczej tak jak piszesz, nie dla mnie :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pod Colli (ale 845) polecono w MrCleaner zwykły cleaner SG i uważam to za strzał w dziesiątkę. Tani i skuteczny (przyczepny). 845 jednakowo siedzi na dobrze wypracowanym i dotartym cleanerze i po wymyciu go IPą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolo100 napisał:

Panowie jaki cleaner najlepszy pod wosk Coli?
Na autoblask.pl jest 15% rabatu ze względu na czarny piątek, więc warto skorzystać..
Który cleaner jest najlepszy ogólnie? Wiem, że to sprawa indywidualna ale taki najbardziej rekomendowany :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

Ja dwa tygodnie temu, na polowie auta, położyłem cleaner POORBOY'S WORLD PROFESSIONAL POLISH. 

Kupilem tester 118ml. Uwierz zostalo mi chyba jeszcze na 3 auta. Po cleanerze jeszcze wymyłem IPĄ 50:50.

Testy w trakcie czy z cleanerem czy bez będzie dluzej siedzieć. Dzis pierwszej mycie po 2tyg i pieknie siedzi po obu stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, david2888 napisał:

Ja dwa tygodnie temu, na polowie auta, położyłem cleaner POORBOY'S WORLD PROFESSIONAL POLISH. 

Kupilem tester 118ml. Uwierz zostalo mi chyba jeszcze na 3 auta. Po cleanerze jeszcze wymyłem IPĄ 50:50.

Testy w trakcie czy z cleanerem czy bez będzie dluzej siedzieć. Dzis pierwszej mycie po 2tyg i pieknie siedzi po obu stronach

Jeśli wymyłeś ipą to go tam nie ma, położyłeś wosk na jałowa powierzchnię nie zobaczysz różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kolo100 napisał:

Spoko to biorę Poorboy’s... Ale wezmę sobie te średnia... Na kilka lat będzie spokój :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

Powiem ci ze auto przeszlo pelna dekontaminacje i glinkowanie. A teb cleaner mial co robić. Dawalem po 3-4 groszki na aplikator okragly z mikrofibry i jazda. Bialo aplikator potem zrobil sie szaro-ciemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie. Dzięki za wskazówki... Mam takich duzo, ostatnio nowe nieużywane jeszcze...

Ja zawsze ich używałem tylko do wnętrza przy zabezpieczaniu kokpitu i plastików...

 

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ale to nakladacie i wykanczacie tym padem czy tylko nakladacie a pracujecie mikrofibra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.