Skocz do zawartości

3M biały korek


Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę odbierałem auto od lakiernika (malowane przednie nadkole i drzwi), który jak zauważyłem jest miłośnikiem białego korka 3M i wełnianych padów, najprawdopodobniej pojechał mi tą pastą malowane elementy, bo widziałem, jak taką kombinacją jechali na zakładzie inne, świeżo malowane auto. Że hologramów narobił to pewnie się domyślacie, ale to jedno. Druga sprawa to taka, że powiedział, że próbował polerować tylną część karoserii, i przy użyciu tej samej pasty (tak myślę) którą jechał pozostałe elementy nie mógł wyciągnąć połysku, co go zdziwiło:) Jak myślicie, co mogło być tego przyczyną i ewentualnie jakie kroki podjąć, by wyprowadzić auto na prostą. Teraz widać, że nowo malowane elementy mają połysk, a stary element obok jest matowy, choć ponoć też polerowany. Może jutro fotki wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było jasne, kremowe opakowanie 3M z białym korkiem. Całe szczęście poleciał polerkę tylko na 2 elementach i kawałku trzeciego.... Pytanie jest takie, czy to normalne, że po białym korku nie będzie połysku przy polerowaniu starszego lakieru i dopiero jakaś pasta wykańczająca nada blasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko tyle zostaje:) Polerki nie mam, ale planuję zakup... mam żółty korek 3M - brat kupił do motoru, tylko że motor mu jakaś uśmiechnięta laska autkiem roztrzaskała, zanim zdążył użyć pasty. Spróbuję ręcznie pobawić się z tym elementem i zobaczę, czy jakiekolwiek efekty będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.