Skocz do zawartości

Meguiar's: Endurance High Gloss vs. Hot Shine Tire Gel


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

wszystko zależy przede wszystkim od wielkości koła, i budowy opony na 1 zdjęciu opona 16stka mi na jedna stronę idzie max łyżeczka, opona jest stosunkowo gładka więc i aplikacja nie jest trudna

aqd.jpg

 

na drugim zdjęciu na oponę idzie ok łyżki, opona 17stka aplikacja hu*owa gdyż jako pseudo wzmacniana opona ma paski po boku i idzie tego więcej po za tym jest wyższa, powyższe też się świeciły jak i ta potem ten blask troche matowieje co mi osobiście bardzo pasuje

xrx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
Czołem Kubz,

 

Ja używałem - Hot shine trafił w moje ręce po wycofaniu z dystrybucji w Polsce zwykłego Endurance Gel (nie-High Gloss). Szukałem właśnie środka, który miał dawać trwałość Enduranca le bez efektu opon pociągniętych miodem... :mrgreen:

 

W sumie, nie mogę powiedzieć, żebym widział jakieś zasadnicze różnice... Oba trzymają w sumie dłużej niż konkurencja której używałem, ale i tak miałem przypadek, że Endurance kompletnie zniknął w ciągu 24h od nałożenia (trasa Waw-Gdańsk w ogromych ulewnych burzach). Zwykły Endurance (niedostępny w PL :thumbdown: ) byłby chyba w dalszym ciągu nr. 1 dla mnie. HIgh-gloss czy Endurance, w sumie bez różnicy (tylko brałbym żele)

 

Prawdziwy efekt matowej czerni, który jeszcze by jakoś się utrzymywał widziałem tylko w wydaniu produktów SV. Sądzę, że Zym0l też by coś takiego miał. Nie próbowałem też Megsa z linii Detailer - All Season Dressing albo Hyperdressing a słyszałem pochlebne opinie. No i w kolejce do prób stoi Tire Dressing z 3M.

 

 

Jest gdzieś do kupienia zwykły tire gel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.