Skocz do zawartości

Brinkmann MaxFire Dual Xenon Czy Led Lenser ??


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No to dla mnie jest dokładnie odwrotnie, do grubych rys lepiej sprawdzaja się halogeny,HQI czy nawet zwykłe jarzeniówki, a do naprawdę małych rysek,holo itp LL jest IMO nie zastąpiony. Grunt to tylko dobrze naładowane baterie, bo im bliżej końca życia baterii, tym mamy ładniejszy lakier :D i maksymalnie rozproszone światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Prawda jest taka by maksymalnie dużo zobaczyć trzeba mieć w garażu:

-halogen

-świetlówki

-latare

 

Wszystko pokazuje co innego z osobna.

Powyższe do kupy ułatwiają "sięgać tam gdzie wzrok nie sięga"

 

JA mam Brinka i go chwalę hologramy ładnie pokazuje i swirle też ale do rys innych wolę halogen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z minetoo, ja jeszcze zauważyłem, że bezlitośnie wszystkie defekty pokazują lampy montowane na większości stacji benzynowych, a jak jest idealna korekta to wydobywają pełny blask. Ja się posiłkuję brinkmanem, ale z racji tego, że świeci punktowo, to nie da się "rzucić okiem" na cały element za jednym zamachem. Ja ledwie co korekt zrobiłem, ale nic mnie tak nie wk**wiało jak niedostatek oświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e bezlitośnie wszystkie defekty pokazują lampy montowane na większości stacji benzynowych, a jak jest idealna korekta to wydobywają pełny blask.

 

Na większości stacji są metalohalogeny o barwie światła zbliżonego do dziennego dlatego dają taki efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem 150W ale na moje warunki za mocna. Następnie zmieniłem na 70W barwy nie pamiętam, waga :o nie chce mi się do garażu iść.

Zakupiłem cały zestaw ze statywem. Polecam!!!

Jedyne co trzeba zrobić to dokręcić wszystkie śruby w statywie.

 

TUTAJ mamy wszystko ładnie opisane na temat HQI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brinkmann jest fajny ale jak stoi auto na zewnątrz w pochmurny dzień co trzeba się nakombinować żeby coś "złapać" jak auto nie jest zajechane...ja się wtedy posiłkuje stacjonarnie HQI albo LL więc wychodzi na to że najlepiej mieć te 3 świecidełka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W sumie to przy obecnych cenach LL na Amazonie i Brinkmanna, to moim zdaniem kupno tego drugiego ma teraz średni sens, jeśli ktoś sie zastanawia nad jednym z nich.

Bawiłem się jednym i drugim.

Jeżeli teraz miałbym wybierać zdecydowanie wziąłbym LL.

Mały,szybki,poręczny i pokazuje to czego szukamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.