Skocz do zawartości

NOWOŚCI | Puris Car Care | ServFaces Thermo Pads HSC


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

@sparco0, jeśli wszystko połączy to myślę, że tak, kwestia kilku tygodni 🙂

Tymczasem kilka nowości w sklepie :

CleanTech

f3d9e63ebb8c.png

Woski brazylijskiej firmy Vonixx, Native, naturalne i Blend syntetyczny

b16a190e570f.jpg

956968edc358.jpg

Infinity Wax OPTIC Show Wax

5050eec24257.jpg

ServFaces 365 Spray Coat, powłoka ochronna w sprayu

6016bc675c34.jpg

Hikari Head Light Restoration System, zestaw do regeneracji i zabezpieczenia lamp samochodowych

5697a63fffbf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ghost Optic został stworzony, żeby wyciągnąć w lakieru maksimum przy możliwie niewielkim nakładzie pracy, stąd Show Wax w nazwie.

Zapach ma bardzo przyjemny, hydro również, dwie warstwy robią praktycznie na każdym kolorze rewelacyjną robotę (aplikowaliśmy na graficie i czerwieni).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ShiningCar napisał:

@ghost Optic został stworzony, żeby wyciągnąć w lakieru maksimum przy możliwie niewielkim nakładzie pracy, stąd Show Wax w nazwie.

Zapach ma bardzo przyjemny, hydro również, dwie warstwy robią praktycznie na każdym kolorze rewelacyjną robotę (aplikowaliśmy na graficie i czerwieni)

Namówiliście 😂

Przelew poszedł, jak paczka szybko dojdzie to po weekendzie będą testy na czarnym 🙂

 

Jest jakiś zalecany czas do docierania, czy według uznania?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ShiningCar zmienił(a) tytuł na NOWOŚCI | Puris Car Care | ServFaces Thermo Pads HSC

Nowa marka, nowe produkty na naszym rynku - Puris Car Care.

Wszystkie produkty zostały przetestowane przed wprowadzeniem, kolejne czekają w kolejce 😉

System polerski A1+ oraz A10 tworzą bardzo szybki i skuteczny duet nawet na wymagających lakierach.

D36 to jedyna w swoim rodzaju pasta typu 3in1, mocno tnie, pracuje z każdym padem polerskim, wełna, mikrofibra, klasyczna pianka.

A60 Jade to cleaner z dodatkiem SiO2, można stosować jako sealant lub jako podkład pod powłoki ceramiczne.

Miracle Mist, szybki w pracy quick detailer, FX Reboot to wersja wzmocniona SiO2.

A61 to wysokiej jakości, szybko odparowujący płyn do szyb, z możliwością rozcieńczenia.

https://shiningcar.pl/puris-car-care

a także między innymi nowa seria padów polerskich thermo ServFaces HSC oraz rewelacyjne torby !

https://shiningcar.pl/torby-organizery/servfaces-servbag-wysokiej-jakosci-torba-detailingowa-na-produkty?from=listing&campaign-id=15&q=servbag

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ShiningCar napisał(a):

@xadamx, podeślij proszę zdjęcie albo zapach (jeśli pamiętasz) 😀

O Paaaanie. Zabiłeś mnie tą prośbą 😂

Z zapachu pamiętam tyle, że był przyjemny 😆. Buteleczki to były jakieś rozlewki, po kilkadziesiąt ml. Była pasta krok 1, krok 2, one step i jakiś glaze. Tyle co ci mogę napisać hihi. Rozmawialiśmy jakiś czas temu przez telefon pytałem czy nie masz ich już w sprzedaży ale stwierdziłeś, że jeszcze coś ci zostało z testowej partii i mi podeślesz, tylko jakoś nie pociągnąłem tematu do końca i nie doszło do tej wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sparco0 robiliśmy test ze "stabilną" (nie rozdzielającą się) wersją 510 i pasta A1+ w wielu przypadkach pracowała szybciej niż 510, przy porównywalnych efektach.

Natomiast D36, to mix 510/One/Speed w jednym - takie słyszałem komentarze po jej użyciu - rewelacyjna pasta!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.