Skocz do zawartości

SHINING.CAR - SHOPping Rabat 5% Kod: KA


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=106]rustin[/mention], Medium ma elastyczne włosie ii nie powinna robić problemów, jeśli oczywiście jest używana zgodnie ze sztuką.
Dla porównania najmiększa szczotka CG jest twardsza od Carpet brush Medium.
Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=106]rustin[/mention], Medium ma elastyczne włosie ii nie powinna robić problemów, jeśli oczywiście jest używana zgodnie ze sztuką.
Dla porównania najmiększa szczotka CG jest twardsza od Carpet brush Medium.
Paczka doszła super szybko, jak zwykle dobrze zapakowane. Ale ta Szczotka to tragedia, nie wspominając jakości wykonania, zwykła śruba z gwintem, nawet nie trzpień na wiertarke, to gubi włosie na potęgę. Nic nie prałem, włożyłem ja we wkrętarkę i na poduszce włączyłem na kilka sekund, efekt widać na zdjęciu. Warta jest 10zl, napewno nie 45zl.

Jest możliwość zwrotu lub jakiejś reklamacji? Raczej nie jest to normalne, pewnie po pierwszym praniu rozleci się w całości. c26eab2d4ed7c0221553cfc2c4c335f5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

WIELKI SZACUN dla Karola - kolejny raz profesjonalna obsługa i świetny kontakt, oraz szybka reakcja. Problemy z dostępnością jednego z elementów zamówienia Karol rozwiązał profesjonalnie: zaproponował inny, droższy produkt bez dopłaty, a wysyłkę zrealizował błyskawicznym kurierem (zamiast oplaconym InPost'em) - również bez dopłaty. Gorąco polecam - ShiningCar to ścisła czołówka dystrybucji produktów detailingowych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.