Skocz do zawartości

SHINING.CAR - SHOPping Rabat 5% Kod: KA


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze zamówienie w sklepie i zrealizowane na najwyższym poziomie.

Kontakt sklepu ze mną w sprawie uszkodzonego produktu i zastąpienie innymi produktami ,które łącznie były droższe. Nie musiałem nic dopłacać :song::song::song: Produkty porządnie zapakowane !!!

Oczywiście gratisik dołączony.

Zrobiliście na mnie bardzo pozytywne wrażenie :good: . Dziękuję :)

Podsumowując, zyskaliście kolejnego klienta :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślę PM z ewentualną podpowiedzią, co zrobić :good:

 

Elegancko zadziałało - więc zamówienie nr 17709 złożone, i zapłacone przelewem.

 

Jak będzie szansa na jakieś gratisowe fibry potrzebne przy pierwszej korekcie - będzie super. Czekam na paczuszkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa na najwyższym poziomie. Zamówienie skompletowane i wysłane mega szybko (zastanawiam się nawet czy pieniądze zdążyły dotrzeć przed wysłaniem zamówienia :D)

 

Świetne gratisy (dziękuję), fajny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy - w 100% polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa na najwyższym poziomie. Zamówienie skompletowane i wysłane mega szybko (zastanawiam się nawet czy pieniądze zdążyły dotrzeć przed wysłaniem zamówienia :D)

 

Świetne gratisy (dziękuję), fajny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy - w 100% polecam

 

 

Dziekujemy bardzo za tak pozytywną opinie - staramy sie dla Was jak możemy :)

 

Miłej pracy i do następnego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, ze nie ma takiego tematu, albo go nie widzialem to pozwolilem go sobie zalozyc:-)

 

 

Wartosc przesylki 1370zl. Wszystko zapakowane pancernie ladnie poowijane, gratisik byl, kontakt ze sklepem dobry, rabacik donegocjowany:-) jedyny mankament to brak 1szt mikrofibry z 3 zamowionych od flexi zielonych, ale to sie moze zdarzyc przy takiej ilosci produktow. Kwestia wyjasnienia teraz:-) nr zam 17852

 

I szkoda ze nie dajecie jednak pelnego paragonu na poszczegolne produkty. Tylko ogolny zbiorczy.

 

Czy bede robil ponowne zakupy? Z miłą checia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, dzięki za opinię i przepraszam za niedociągnięcia, po weekendzie doślemy trzecią mikrofibrę.

Ogólnie swoje dwa grosze zawsze można dodać do działu głównego - to tak na przyszłość :)

Dzięki bardzo za zamówienie i serdecznie pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też szukałem tematu jakiegoś z opiniami od siebie dodam że ShiningCar jest moim ulubionym sklepem :D, czasami czegoś nie ma ale to nic bo dostawa w szybkim czasie, zamawiam dziś na jutro paczuszka jest u mnie do tego zawsze jakieś dodatki :good::D:D ostatnio dostałem Liona jak mi się banan zrobił na twarzy :-] szczerze Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy przelew za zamowienie nr 18450 dotarł do Was? Pytam bo widzę, że status zamówienia nie uległ zmianie i nie jestem pewien czy dobrze przelew zrobiłem, nie przekierowało mnie tylko musiałem wbijać ręcznie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przelew za zamowienie nr 18450 dotarł do Was? Pytam bo widzę, że status zamówienia nie uległ zmianie i nie jestem pewien czy dobrze przelew zrobiłem, nie przekierowało mnie tylko musiałem wbijać ręcznie wszystko.

 

 

Przelew jeszcze nie doszedł, zapewne bedzie jutro (poniedziałek), takze paczka wystartuje tego samego dnia - e-płatności pojawią sie lada dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.