Skocz do zawartości

E55 T AMG - wiosnę czas zacząc ;-)


bast3k

Podoba się?  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie oceniać wartości artystycznych zdjęć, ponieważ takowych nie ma. Jestem "wypluty" po 2 nocach walki z samochodem, i po prostu chciałem uwiecznić swoje "dzieło". Oczywiście zawsze może być lepiej, ale i tak uważam, że Griot's dał rade;-) Miałem nałożyć 7 warstw wosku, ale o 3 w nocy postanowiłem poprzestać na jednej warstwie Best of Show Wax by Griot's Garage i jednej warstwie HD Wax by AutoGlym.

 

1. Winowajca

 

2SS_0261.jpg

 

2. Oklejanie

 

2SS_1483.jpg

 

3. Efekt

 

2SS_1494.jpg

 

Sponsor detailingu, czyli Klinika Urody w Wilanowie z zewnątrz

2SS_1519.jpg

 

2SS_1528.jpg

 

2SS_1537.jpg

 

2SS_1538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA - bylem z coreczka, od mocy wazniejszy jest moment, przynajmniej jesli chodzi o przyspieszanie ;)

 

Marco - oczywiscie masz racje, ale to raczej wina mojego zmeczenia [wolny czas tylko w nocy] i ogolnie pojetej amatorszczyzny. Zreszta nie sadzilem, ze polerowanie maszyna to ultra ciezka praca. Myslalem, ze rach..ciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA - bylem z coreczka, od mocy wazniejszy jest moment, przynajmniej jesli chodzi o przyspieszanie ;)

 

Eh stałem chyba z 15 min przy tej eklasie:) normalnie tak mi się podobała AMG daje rade napewno. Jak tylko usłyszałem jak bulgocze odrazu wyszedłem na dwór :D:D

 

to takie foto jak można jak była brudna ale i tak przyciągała oko

 

36570179.jpg

62660778.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gents - dzieki za wszystkie mile komentarze, chociaz i tak uwazam, ze jestem lamerem jesli chodzi o detailing.

 

SZyBA - zawstydziles mnie zdjeciami tak uj**** fury :oops:

 

MRostek, mysle, ze trudne do zgadniecia nie bedzie ;-)

 

poor quality pics, jeszcze w trakcie rozpakowywania

 

IMG_0521.JPG

 

IMG_0522.JPG

 

IMG_0523.JPG

 

troche lepsze gatunkowo

 

2SS_9065.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.