Jump to content
IGNORED

WĄTEK PRZYWITAŃ

Recommended Posts

• Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów na bardzo bogatym w wiedzę motoryzacyjno-detailingową forum. Mam nadzieję, że wzbogacimy je w drobny sposób informacjami o produktach, które produkujemy a

Cześć! Miło nareszcie dołączyć do Waszego grona 🙂 Niedługo przedstawimy Wam całą gamę naszych produktów wraz z opisami i zdjęciami i chętnie będziemy odpowiadać na wszelkie pytania 🙂 Miłego dnia!

Witamy na forum Kosmetyka Aut.

Posted Images

Dzień dobry,

Nazywam się Daniel i trafiłem tutaj do Was z myślą, że uda mi się uzyskać wiele odpowiedzi. Planuje otworzyć myjnię ręczną, na której chce używać dobrej jakości kosmetyków w celu jak największego zadowolenia klienta. Jestem na etapie wyboru narzędzi do wykonywania usługi mycia samochodów. Największą zagadką jest jednak dla mnie chemia i narzędzia pomocnicze. Mam nadzieję na wiele owocnych dyskusji, które pomogą mi w otwarciu biznesu i jego ciągłym rozwoju.

Serdecznie pozdrawiam! 

Dzień dobry,
Nazywam się Daniel i trafiłem tutaj do Was z myślą, że uda mi się uzyskać wiele odpowiedzi. Planuje otworzyć myjnię ręczną, na której chce używać dobrej jakości kosmetyków w celu jak największego zadowolenia klienta. Jestem na etapie wyboru narzędzi do wykonywania usługi mycia samochodów. Największą zagadką jest jednak dla mnie chemia i narzędzia pomocnicze. Mam nadzieję na wiele owocnych dyskusji, które pomogą mi w otwarciu biznesu i jego ciągłym rozwoju.
Serdecznie pozdrawiam! 
Na dobry start: szukać, czytać, oglądać i od nowa.
  • Dziękuję 1
6 godzin temu, RoBee napisał:
9 godzin temu, dzwnk napisał:
Dzień dobry,
Serdecznie pozdrawiam! 

Na dobry start: szukać, czytać, oglądać i od nowa.

Dzięki 🙂.  Bardziej doświadczeni koledzy na forum już mi 'pokiwali' palcem za zbyt szybkie spamowanie wątkami, które zostały już poruszone wcześniej. 

Pozdrawiam! 

siema, cześć
szukając kosmetyków do mojego autka znalazłem to forum i chyba zostanę na dłużej

pozdrawiam 😉

Witam wszystkich 😄 Forum przeglądam już od ładnych kilku lat i w końcu zarejestrowałem swoją obecność 😄 Wszystko co potrzebuje wiedzieć w temacie detailingu znajduję się tutaj. Dziękuję wszystkim, że mogę być tutaj i czerpać wiedzę 🙂 Pozdrawiam