Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Miło nareszcie dołączyć do Waszego grona 🙂
Niedługo przedstawimy Wam całą gamę naszych produktów wraz z opisami i zdjęciami i chętnie będziemy odpowiadać na wszelkie pytania 🙂

Miłego dnia!

 

 

Manufaktura Wosku

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Marcin. Kupiłem sobie ostatnio wymarzone autko i chcę by wyglądało ładnie jak najdłużej, a jestem z tych co wolą zrobić samemu niż zlecać to komuś-przynajmniej czegoś nowego się człowiek nauczy. Może to takie zboczenie modelarskie, że chcesz coś zrobić po swojemu, to zrób to sam. Od pewnego czasu oglądam tutoriale Autodetailingowe, kupiłem już trochę chemii..

 

W dziale urządzeń pomocniczych->inne zarzuciłem pomysł przeróbki opryskiwacza Gloria 5Litrow w zestawie z pompą elektryczną, na pianownicę.
Zapraszam do burzy mózgów, może to nie głupi pomysł-o ile w ogóle wykonalny? Nie znam się na tym więc poddaję tylko pomysł dla bardziej doświadczonych.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Z polerowaniem lakieru zetknąłem się pierwszy raz 19 lat temu, czerwony akryl na Mustangu z lat 80-tych. Hobbystycznie zajmuje się odświeżaniem samochodów zabytkowych, przede wszystkim amerykańskich. Mam zamiar z Waszą pomocą pogłębić swoją wiedzę o cardetailingu. Zawodowo jestem związany z marką Farecla i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.

Pozdrawiam Paweł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wpisałąm nowy temat do rozmów a mianowicie jakie kosmetyki do samochodów kupujecie najczęściej? Jakie one są raz co wami kierowało przy zakupie? Liczę że wypowiecie się na ten temat oraz podzielicie się swoimi doświadczeniami z innymi. Życzę wszystkim miłego dnia 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Wiele się nauczyłem z waszego forum i w końcu się przełamałem, żeby zawitać do waszego zacnego grona użytkowników. Od półtorej roku prowadzę swojego bloga na instagramie i mam nadzieję rozwijać go dalej w czym bardzo pomaga mi wasze forum. Pozdrawiam wszystkich użytkowników KA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem autodetailingowi Maniacy! 

Przeglądam forum odkąd zajarałem się tematem, czyli jakieś pół roku. Ze względu ba pogodę w tej chwili zbieram stuff oraz wiedzę potrzebną do detailingu, a tej jest tu cała masa. Razem z nadejściem wiosny zamierzam zacząć projekt kompleksowego odświeżenia swojego wozidła i jestem pewien, że z Waszą pomocą uniknę kardynalnych błędów. 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Swoją przygodę z detailingiem zaczęłam dopiero niedawno (w połowie września 2018) dlatego też w moim wykonaniu to dopiero raczkowanie w tym temacie. Przez większość czasu byłam obserwatorem takich prac wykonywanych przez narzeczonego, przetrząsałam fora, strony, czytałam artykuły aż w końcu przeszlam do działania. Co prawda jeszcze polerki w ręku nie miałam- bardziej zajmowałam się wykonczeniówką (woski, detailery) + czyszczenie felg. 

Mam nadzieję, że znajdę tu zrozumienie dla początkującego (być może będzie mnóstwo pytań,proszę jednak o cierpliwość) , w razie potrzeby pomoc i dobre rady :-)

pozdrawiam, Anita :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.