Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! To mój pierwszy post na tym forum dlatego też na wstępie krótko o sobie: 
Jestem Krystian, od 2 miesięcy jestem dumnym posiadaczem Lexusa IS 250 mk2. Z racji tego, że jest to mój pierwszy samochód wpadłem w manie dbania o każdy jego element - stąd moja zainteresowanie auto detalingiem - jestem na etapie pogłębiania swojej wiedzy i jak na razie użyłem jedynie QD ale w planach mam większe akcje  

Co do większych akcji właśnie zamówiłem powłokę ceramiczną 9H MrFix (tak wiem zdania są podzielone) z zamiarem własnoręcznej aplikacji. I tutaj pojawia się problem - przed aplikacją należy zrobić polerkę lakieru. Nie dysponuje odpowiednimi narzędziami i warunkami (mieszkanie w bloku, parking podziemny) do tego więc zwracam się do Was z pytaniem. Gdzie w Warszawie i okolicy najlepiej przygotuje lakier do nałożenia powłoki? 

Przeczytałem też, że dopełnieniem ochrony po nałożeniu takiej ceramiki będzie woskowanie, czy to prawda? 
Z pewnością jakiś czas już testujecie 9H MrFix - czy macie już informację o żywotności tej powłoki na lakierze? 
Czy po nałożeniu powłoki jest sens używać QD co 3-4 tygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich 

 

Jestem Jakub , i jestem pasjonatem starych aut . Posiadam Fiata 126P oraz BMW 5 E34 .  Jeśli chodzi o auto kosmetykę interesuje się nią od wielu lat czysto amatorsko . Od niedawna dość mocno zacząłem zagłębiać się w świat szeroko pojętego autodetailingu . Mam nawet plan podjęcia w tym kierunku pewnych planów biznesowych . Na forum wpadłem po zobaczeniu publikacji przemiany mercedesa W124 w strefie blasku.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku m-cy zacząłem interesować się szeroko pojętym autodetalingiem. Moje auta to BMW E46 oraz BMW F20 oba czarne.

Mam nadzieję uzyskać tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej, z tej strony Domka 😄 zawsze miałam zajawę na punkcie dbania o samochody, forum dużo mi pomogło bo dość często je przeglądałem gdy raczkowałam w tym temacie. Obecnie jestem po szkoleniach z car detailingu , ciągle wyszukuje kolejnych źródeł wiedzy 😄 uwielbiam testować produkty które wpadną w moje ręce (tak, na chwilę obecną mam więcej kosmetyków do auta niż dla siebie haha:D) mam nadzieję że będę mogła dzielić się z wami moimi opiniami i doświadczeniami 

✌️😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jestem Kuba. Tematyką autodetailingu interesuję się od niedawna i jak do tej pory w głównej mierze czytam poradniki i oglądam filmy o tej tematyce. Stało się to moim nowym hobby. Wkrótce zamierzam wcielić zdobytą do tej pory wiedzę w życie, póki pogoda dopisuje i zająć się swoim samochodem, którym jest Seat Cordoba III gen. Konto na forum założyłem głównie po to, aby móc otrzymywać powiadomienia o nowych odpowiedziach w śledzonych tematach, oraz po to, aby otrzymać dostęp do forumowej giełdy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.