Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zapaleńców. Zawitałem tutaj aby poprawić i doszlifować pewne procesy i etapy detailingu. Nie jestem laikiem i z maszyną znam się nie od dziś😊

Dobre 10 lat działam przy poprawie kondycji lakierów jak i ogolnym odswieżeniu aut. Proces ten rozwinął się na dobre kilka lat temu kiedy poznałem polerowanie na sucho😆 wtedy zacząłem drążyć temat odpowiedniego przygotowania auta.( dla przykładu mycie kiedyś zajmowało 30-60min teraz nawet do kilku godzin)

Na codzień pracuję w całkiem innej branży a detailing przerodził się w pasję przynoszącą fajny dochód😊

Czego oczekuję? Wyłapania błędów podczas mycia i oczyszczania lakieru, chodzi głównie o kolejność wykonywanych czynności jak i skrócenie czasu przygotowania.

Rozwinięcie tematu powłok ochronnych (nie chodzi o woski)

Poszerzenie wiedzy o kosmetykach i chemii samochodowej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Serdecznie 🙂

 

Właśnie dołączyliśmy do grona dystrybutorów forum. Sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje o naszych produktach oraz testy. Chętnie wymienimy spostrzeżenia i wiedzę dotyczącą pielęgnacji pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z linią naszych produktów  na stronie www.chemotion.pl

Sporo zdjęć i ciekawostek znajdziecie również na naszych profilach:

Facebook: chemotionpl

Instagram: chemotion

 

Pozdrawiamy

Chemotion Team

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Panie i Panów, nowe Koleżanki i nowych Kolegów:) 

 

Forum przeglądam od dłuższego czasu a teraz zamierzam się zainteresować bardziej tematem detailingu i dzięki Wam wskoczyć na wyższy poziom dbania o auto. 

 

Pozdrawiam

Kamil

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

W końcu przyszedł czas, aby zarejestrować się na forum, bo przeglądam już je od bardzo długiego czasu. 

Jestem fanem marki Volvo, a jest to dość szczególne, bo od pierwszego zaczęła się moja przygoda z detailingiem 🙂 Teraz mam już trzecie Volvo, a moja wiedza i doświadczanie jeszcze większa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.