Skocz do zawartości

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zaczynam zabawki zbierać i bierzemy się za robotę. Wielki podziw i szacunek za wiedzę którą przekazujecie.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Pozdrawiam wszystkich w szczególności twórców i moderatorów tego zacnego forum--kupa dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, 

jestem nowym użytkownikiem forum, od jakiegoś czasu czytam wszelkie tematy i zbieram wiedzę(na razie teoretyczną) aby przejść do działania praktycznego :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem nowy ;) dopiero zaczynam swoją przygodę z AutoDetailingiem więc w razie czego proszę o wyrozumiałość :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników :) Jestem zupełnie zielony w te klocki, ale jestem pewien, że dzięki radom znalezionym na tym forum nadam blask swemu kropkowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam twórców, moderatorów i członków tego forum. Mam nadzieję z Waszą pomocą nie popełniać więcej kardynalnych błędów przy pielęgnacji swoich pojazdów :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich - forum śledzę od dłuższego czasu. W związku z zakupem nowego wozidła postanowiłem zadbać o nie trochę bardziej niż standardowo. Lakier White Candy na Skodzie Rapid SB. Myślę że na forum znajdę parę porad jak zadbać należycie o ten lakier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi