Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich - forum śledzę od dłuższego czasu. W związku z zakupem nowego wozidła postanowiłem zadbać o nie trochę bardziej niż standardowo. Lakier White Candy na Skodzie Rapid SB. Myślę że na forum znajdę parę porad jak zadbać należycie o ten lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja.

Z tej strony Artur, jestem już tu od 10.2015, bardzo często anonimowo bo po prostu wchodziłem na forum po konkretną informację, którą de facto szybko znajdowałem i spadałem stąd.

Jednak im dłużej jestem w temacie amatorskiego CA, tym chętnie zostaję na dłużej, aż czas było się przywitać.

Co o mnie? Staram się w miarę możliwości czasowo-finansowo-warunkowych dbać o lakier perłowy mojej Alfy. Po chmurką nie jest łatwo, nie tylko w kwestii ochrony przed warunkami, ale też w kwestii mycia. Przez te ostatnie 2-3 lata uzbierał się dość nieprzeciętny zestaw, o którym mam nadzieję omówić w odpowiednim wątku.

 

Pozdrawiam

Artur

4054699a87243a715643061457962785-ce48358

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow i forumowiczki 😃.

Trafilem do was przypadkowo i tak sie zaczytalem ze postanowilem sie zarejestrowac i czerpac dodatkową wiedze w temacie dbania o lakier i itp. 

Jest tu masa cennych informacji,ktore powoli bede poznawal. Dzieki wszystkim za kawał dobrej roboty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem żółtodziobem w temacie detailingu ale zamierzam liznąć trochę tematu dzięki temu forum. Rozważm detailing jako alternatywę dla obecnej pracy zarobkowej ale do tego jeszcze długa droga. Do tego czasu będę trenował na mojej Belli 156 Sportwagon z 2001. Jest nieźle zajechana przez poprzednich właścicieli więc mam co robić. Pozdrawiam!

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.