Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam na imię Dawid i na codzień prowadzę Opla :D Tak serio to chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o utrzymaniu lakieru w dobrym stanie, szczególnie czarnego. Postanowiłem się zarejestrować, bo chyba wszystkie moje kolejne auta będą właśnie w tym kolorze. Pozdrawiam wszystkich! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam na imię Andrzej. Od ok. pół roku stałem się pasjonatem autodetailingu amatorsko, tylko dla siebie i dla moich pupili - B8 i GS 200t - obydwu w białej perle :-)

Serdecznie wszystkich witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Na imię mi Mateusz i trafiłem tu do Was, bo zawsze lubiłem i starałem się mieć czyste auto, choć przez ostatnie dwa lata mam problem z wolnym czasem i zbyt rzadko sięgam po wiaderko z wodą, ale mam nadzieję, że do wiosny uda mi się skompletować potrzebne środki czystości i zadbaj o samochód jak dawniej :)
Póki co nabyłem mega szczura i na nim będę ćwiczyć czyszczenie środka :) nie omieszkam się podzielić relacją z prac.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Też jestem Mateusz ;) odkąd mam nowe auto i zacząłem je myć to zauważyłem, że najzwyczajniej w świecie sprawia mi to frajdę. Jednocześnie myjnie samoobsługowe nie dają możliwości umycia auta "detailingowo". Pomyślałem : czemu by nie pójść dalej? Zastanawiałem się, czy by nie oddać auta do profesjonalistów, ale w sumie skoro można samemu to zrobić? :D Wkręciłem się w temat i jestem w trakcie kompletowania gratów i kosmetyków. Trochę brakuje mi miejsca, żeby się móc jak należy wszystkim zająć ale jakoś człowiek sobie musi poradzić  ;) najpierw zajmę się myciem a później przyjdzie czas na korekty. A później...kto wie? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na forum natknąłem się kilka lat temu, a od kilku dni śledzę dyskusje. Moja obecność tutaj spowodowana jest głównie problemami z nowo-zakupioną  tapicerką skórzaną. Mam nadzieję, że pomożecie mi uporać się z tym tematem. Póki co, przynajmniej w wątkach które śledzę, widzę że dyskusja jest merytoryczna, a życzliwość członków w porównaniu do innych forów moto dużo wyższa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Siemano,

 

Jestem w traktcie zakładania myjni samochodowej ze studio detailingu plus renowacja skor i folie.

Bardzo mi miło zawitac w waszym zacnym gronie, mam nadzieje ze pomozecie mi wyjasnic moje watpliwosci.

Od zawsze w motoryzacji od zawsze potrafilem spedzic caly dzien przed domem przy samochodzie, przyszedl czas zajac sie tematem profesjonalnie i robic cos co sie kocha.

 

Pozdro

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.