Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć- witam wszystkich. :)

Mam na imię Dawid, pochodzę z okolic Starogardu Gdańskiego. Z racji, że u mnie w okolicy z jakimś dobrym auto SPA postanowiłem sam z tym tematem podziałać. A czytając pare tematów jestem przekonany, że tutaj znajdę odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdzecznie .Na "kosmetyka aut" trafiłem przypadkowo,ale po zarwaniu kilku nocek na czytaniu forum, postanowiłem dołączyć do Was.Kosmetyką tapicerek samochodowych i meblowych zajmuje się 10 lat,myślę ,że będe mógł się tutaj podzielić się swoim doświadczeniem jak i sam cosik nowego przyswoje,szczególnie o środkach detalingowych. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Niedawno zakupiłem auto marzeń i zacząłem interesować się oraz zgłębiać tematykę detailingu. Mam nadzieję, że obecność na forum poszerzy moją wiedzę:)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hallo Wszystkim , jestem z Piaseczna i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkim,

Od jakiegos czasu zaczalem sie interesowac kosmetyka aut. Mam nadzieje,ze moja obecnosc na forum poszerzy moja wiedze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! mam na imię Michał jestem nowy na forum,kosmetyką i detailingiem zajmuję się ok 1,5 roku i postanowiłem że otworze studio detailingu w swojej okolicy,stąd jestem tutaj i mam nadzieję ze mi pomożecie w razie pytań :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich nowych i dodam tylko, że została ostatnia sztuka kalendarza KA 2017 oraz zachęcam do zakupu naklejek :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemsia :)

Przyszedł czas na pierwszy własny samochód także musi się dobrze prezentować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gitara Siema :D Witam wszystkich

A do czego ta Gitara Siema ? Moi kumple, ja jak i wiekszosc juz spoleczenstwa nazywaja nie....banymi mózgowo tych którzy uzywają tego "określenia" - oczywiście bez obrazy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta