Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Trafiłem tu z polecenia. Dopiero będę zaczynam przygodę z kosmetyką aut. Obecnie jestem na etapie kompletowania sprzętu oraz kosmetyków. Jak pogoda pozwoli jeszcze w styczniu podrzucę pierwsze foty z zimowego mycia.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Nie znam się na detailingu :/ - żona zawsze mówi, że czyste auto czy moto to coś takiego co u mnie nigdy nie widziała - więc chcę to trochę zmienić (cóż podobno człowiek w pewnym wieku się zmienia ;)

Póki co to sobie poczytam trochę, a potem jak nie znajdę odpowiedzi, będzie czas na zadawanie pytań :?

Pozdrowionka i jeszcze Wesołych po Świętach i Szampańskiej zabawy oraz Szczęśliwego Nowego Roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem Łukasz i mam 32 lata. Od niedawna jestem posiadaczem zafiry taurer z 2012 i chciałbym zacząć od jej wnętrza. Trafiłem tytaj poprzez wyszukiwanie informacji o pielęgnowaniu samochodu. Mam nadzieję że znajdę tutaj pomoc forumowiczów:). I życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć- witam wszystkich. :)

 

Mam na imię Dawid, pochodzę z okolic Starogardu Gdańskiego. Z racji, że u mnie w okolicy z jakimś dobrym auto SPA postanowiłem sam z tym tematem podziałać. A czytając pare tematów jestem przekonany, że tutaj znajdę odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdzecznie .Na "kosmetyka aut" trafiłem przypadkowo,ale po zarwaniu kilku nocek na czytaniu forum, postanowiłem dołączyć do Was.Kosmetyką tapicerek samochodowych i meblowych zajmuje się 10 lat,myślę ,że będe mógł się tutaj podzielić się swoim doświadczeniem jak i sam cosik nowego przyswoje,szczególnie o środkach detalingowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.