Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, niedawno kupiłem wymarzone auto (Galant EA2A) i jako, że jestem maniakiem czystości, los sprawił że trafiłem na to forum z którego dowiedziałem się już wielu przydatnych informacji, za co serdecznie dziękuję we własnej osobie i w imieniu mojego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od dziecka kręciła mnie motoryzacja i zawsze lubiłem poświęcać sporo czasu na doprowadzanie ich wyglądu do perfekcji.

Od ponad roku mam wreszcie swój pierwszy samochód, który traktuję jak swoją kochankę i jeszcze więcej czasu poświęcam na jego pielęgnację.

Parę tygodni temu zacząłem zagłębiać się w temacie detailingu i tak właśnie trafiłem na to forum.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Przywiało mnie na to forum dzięki koledze 19Urban94 oglądając foty niektórych z Was jak dopieszczacie każdy detal auta spodobało się mi to :) zawsze myłem i odkurzałem auto tradycyjnie wiadro karcher i poszedł :D ale widzę że jest wiele możliwości na jazde zwykłym "niezwykłym" autem :) A tak w ogóle to Łukasz jestem i witam jeszcze raz ;)

 

pozdrawiam z nad morza J0NES :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Krzysiek. W związku ze zbliżającą się wiosną (co widać szczególnie dziś za oknem :/:wallbash: ), postanowiłem podszkolić się nieco w kosmetologii samochodowej i zabrać się w najbliższym czasie porządnie za mojego PUG'a 306 ;) Wiem wiem, zima jest szczególnie wredną porą roku (sól, piach, woda), więc kosmetologia powinna odbywać się też (a może i przede wszystkim) wtedy... Noi odbywała się w miarę możliwości, jednakże, z powodu braku garażu, czynności takie jak porządne odkurzanie, nabłyszczanie plastików, woskowanie, itd. itp. przy niskich temperaturach są nieco odstraszającą czynnością ;) W trakcie wertowania wielu stron trafiłem na to forum i stwierdziłem... czemu by się nie zarejestrować. Będąc tak naprawdę laikiem w temacie autokosmetyki myślę, że znajdę tu sporo ciekawych porad jak naprawdę dbać o wygląd samochodu dzięki czemu będzie on błyszczał już tej wiosny, tak wewnątrz jak i na zewnątrz, trzymajcie mnie za słowo ;) Witam zatem jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.