Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem świeżym użytkownikiem forum, mam zamiar zająć się tematem detailingu w najbliższym czasie. Chciałbym zacząć od prób na starych elementach blacharskich aby dojść do wprawy przy korekcie, po czym chciałbym przeprowadzić pełny detailing swojego samochodu a w przyszłości samochodów swoich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam wszystkich. Z tej strony Łukasz. Będę reprezentował Czystą-Brykę na forum 😉

Forum KA przeglądam już długie lata i czerpałem od Was dużo wiedzy i nadal to robię. Również dzięki Wam powstał pomysł na stworzenie sklepu także dzięki wielkie i do zobaczenia w różnych tematach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tzw. świerzakiem 🙂 co dopiero dołączyłem do waszego grona, i chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników oraz kulturalnie się przywitać ze wszystkimi, oraz prosić was o wyrozumiałość w sprawach autodetailingu, ponieważ moja wiedza nie jest zbytnio w tych tematach rozległa. Trafiłem na forum całkiem przypadkiem kiedyś szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w sprawie kosmetyków do aut, czym, jak, co itd. takie tam proste pytania, oraz poszukiwanie odpowiedzi. A teraz postanowiłem dołączyć do waszego grona. No i tym oto sposobem Jestem:). Dziękuję za przyjęcie Mnie jako nowego użytkownika na forum, i postaram się w ramach moich możliwości oraz coraz większej wiedzy nabytej na forum, pomagać innym, oraz stosować się do ogólnie przyjętego regulaminu. Jeszcze raz dziękuję za przyjęcie i witam wszystkich użytkowników forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

od jakiegoś czasu zaglądam na forum i sporo się nauczyłem, ale to dopiero początek. Kompletuję podstawowy zestaw i mam nadzieję, że znajdę ciekawych dostawców, bo zakupy to moja specjalność. Owocami podzielę się na forum żeby być wartościowymi członkiem społeczności :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już z waszych zasobów korzystałem, więc wypada sie przywitać... :x

Zacząłem się interesować detailingiem od kiedy kupiłem swoją RX8 czyli Lipiec 2018. Od tego momentu przeszedłem przez naukę mycia, glinkowania, woskowania...zacząłem dbać o wnętrza, a od 3 dni ćwiczę polerkę. Szykuję relację do PSB z Mazdą MX-5 także jeszcze się spotkamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.