Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Flexipads Word Class Ltd. jest jednym z największych na świecie producentów artykułów eksploatacyjnych wykorzystywanych do pracy z elektronarzędziami w ściernictwie, szlifierstwie i polerowaniu wielu rodzajów powierzchni - materiałów.

Flexipads od lat produkuje wysokiej jakości gąbki polerskie i inne akcesoria do polerowania dla takich firm jak Menzerna, Meguiar's, Sonus.

Do oferty naszego sklepu wybraliśmy więc akcesoria takie jak talerze oporowe (BP), gąbki i futra polerskie w różnych rozmiarach, mikrofibry i inne.

Jako oficjalny dystrybutor Flexipads posiadamy dostęp do wszystkich produktów z oferty tej firmy, jeśli potrzebujecie zamówić produkty, których nie ma w sklepie prosimy o kontakt mailowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostawa z Flexipads jest drodze do nas. Spodziewamy się jej już w piątek lub w poniedziałek. Wtedy też uzupełnione zostaną braki produktów tego producenta.

Na ten czas nie mamy w ofercie Flexipads Microfiber Finishing Disc 55mm, będzie z kolejną dostawą. Pewnie za kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok super. To czekam :)

-- 16 mar 2015, o 20:01 --

Czym tak na prawdę roznia sie

Flexipads Pro-Wool Velcro Pad a PRO-Wool Detailing Velcro Pad

Mam maszyne DA i waham sie ktore kupic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba podałeś dwie nieznacznie różne nazwy dla tego samego futra. Podejrzewam, że chodzi o produkt Flexipads o kodzie PW-550, czyli futro z krótkim włosiem na gąbce.

Ogólnie futro z DA średnio współgra, ale jeśli już to z krótkim włosiem lepsze niż z dłuższym.

Te maleńkie pady z mikrofibry już zamówiłem, będą niedługo. Co Wy tam resoraki polerujecie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba podałeś dwie nieznacznie różne nazwy dla tego samego futra. Podejrzewam, że chodzi o produkt Flexipads o kodzie PW-550, czyli futro z krótkim włosiem na gąbce.

Ogólnie futro z DA średnio współgra, ale jeśli już to z krótkim włosiem lepsze niż z dłuższym.

Te maleńkie pady z mikrofibry już zamówiłem, będą niedługo. Co Wy tam resoraki polerujecie? ;)

kurcze walnąłem się w nazwie, chodziło mi o różnicę:

1. PRO-Wool a 2. DA Microfibre Cutting Disc

Myslalem ze PRO-Wool jest lepsze do ciecia niz DA Microfibre Cutting Disc

Czyli pod DA brac DA Microfibre Cutting Disc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze myślałeś. PRO-Wool będzie mocniej ciąć. Powierzchnia może wtedy wymagać wyciągnięcia czymś pośrednim, jeśli polerujesz miękki lakier.

Pod DA futro tylko z krótkim włosiem. Weź obydwa i sprawdź który u Ciebie lepiej się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi