Skocz do zawartości

Polerka Graphite - warto?


Liptonosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

"Ten graphite to bardziej szlifierka jak polerka. Min obroty 1500? Dużo za dużo, raczej do samochodu bym z tym nie podszedł.K2 jest tańsze i ma wszystko co powinna mieć typowa polerka.Jedyny minus to krótki kabel i duża waga."

 

Witam!

 

Rozwiewając wszelkie wątpliwości - polerka 59G243 posiada regulację obrotów od 1000 do 3000 / min. Model 59G242 pozwala na regulację prędkości obrotów w zakresie 900-3800 / min.

 

"Najgorsze jest to, że plomba mi się SAMA zerwała, nie rozkręcałem tej maszyny ani razu, a o gwarancji mogę zapomnieć... niby 2 lata, a plomba się zrywa po kilku użyciach... dobry chwyt marketingowy."

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Dane kontaktowe znajdzie Pan na stronie http://www.graphite.pl/contact/ . Spróbujemy pomóc i rozwiązać problem.

 

Pozdrawiam, Maciek, Ekspert Grupy Topex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat Polerek Graphite, nie wiem czy wiecie ale około listopada Graphite wypuścił linie polerek, a nie jak wcześniej szlifierko-polerek. Podobno chcą gonić jakością sprzętu boscha i mają dobry serwis. Myśle nad modelem Graphite 59GP200 http://elektrononline.pl/polerka-59gp20 ... t-32-p6957 , nie chce być królikiem doświadczalnym bo sprzęt jest świeży na rynku, ale z drugiej strony to ich pierwsza profesjonalna linia polerek wobec tego cena jest przystępna - mogę ją mieć poniżej 7 stówek. Ale czy warto? miał ktoś do czynienia z konkretnie tym modelem? chciałem coś do 600zł ale ta akurat przykuła moją uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat Polerek Graphite, nie wiem czy wiecie ale około listopada Graphite wypuścił linie polerek, a nie jak wcześniej szlifierko-polerek. Podobno chcą gonić jakością sprzętu boscha i mają dobry serwis. Myśle nad modelem Graphite 59GP200 http://elektrononline.pl/polerka-59gp20 ... t-32-p6957 , nie chce być królikiem doświadczalnym bo sprzęt jest świeży na rynku, ale z drugiej strony to ich pierwsza profesjonalna linia polerek wobec tego cena jest przystępna - mogę ją mieć poniżej 7 stówek. Ale czy warto? miał ktoś do czynienia z konkretnie tym modelem? chciałem coś do 600zł ale ta akurat przykuła moją uwagę

 

Jeżeli nie chcesz być królikiem to szperaj w najbardziej popularnych i cenionych jak Lare czy Krauss :good: Sam kiedyś miałem szlifierko-polerkę właśnie od Graphite do zadań domowych typu cięcie, szlifowanie itp i szła niczym perszing po błocie dopóki nie zleciała z 10 piętra :mrgreen: Także Graphie wspominam mile, a oprócz tego mam kolegę, który do dnia dzisiejszego działa na Graphite wartej 300-400zł i robi nią korekty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz mam 4-5 Graphita i kazda pracuje kilka-kilkanaście godzin i sie psuje. Wczoraj robili korektę i sie zepsuła w połowie pracy... Kupiona pól roku temu, uzywana moze trzy razy po 2h. Juz mi sie odechciewa, chyba pora kupic cos lepszego. W ciagu 4lat jakies 6-7 razy serwis po znikomej ilości roboczogodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to graphite odpuszczam, ale powiedzcie mi w takim razie co innego? myślałem nad lare epl 11 lub krauss p7 - modele podobne i całkiem sprawdzone ale tu koszt około 550zł, mam też inną opcję, która może się wydawać nieco "badziewiasta" Fobo, za 240zł, mocna i prosta polerka, znajomy lakiernik ma i chwali, jest tania wiec nie boi sie żadnej pracy. Lare i Krauss posiada tą stabilizację obrotów, ale czy warto brać ponad 2x droższy sprzęt dla tej funkcji? Co byście wybrali i dlaczego? Bo do mnie bardziej przemawia ta Fobo, zaoszczędzony hajsik wydałbym na jakąś chemie, akcesoria, gąbki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz mam 4-5 Graphita i kazda pracuje kilka-kilkanaście godzin i sie psuje. Wczoraj robili korektę i sie zepsuła w połowie pracy... Kupiona pól roku temu, uzywana moze trzy razy po 2h. Juz mi sie odechciewa, chyba pora kupic cos lepszego. W ciagu 4lat jakies 6-7 razy serwis po znikomej ilości roboczogodzin.

A tak się mocno reklamują. Kupiłem K2 oby to nie miało tej wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fobo mogę kupić w swoim mieście więc chyba jutro po nią pojadę, przynajmniej nie będę miał problemu z ewentualną reklamacją, a jak poczuje głód czegoś lepszego to sie zmieni, 240 zł wiec nie szkoda za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Ma ktoś model graphite 59g243 i podzieli się wrażeniami?

Chciałbym coś budżetowego,aktualnie używałem Power Up i na moje potrzeby ok jednak do graphita skłania mnie jego waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.