Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak zwykle zastałem awizo w skrzynce, mam jakiegoś nygusa za listonosza i mu się nie chce naginać na 3 piętro, to dupek wrzuca awizo do skrzynki.

 

Z racji tego że jutro mam dostać informacje na temat delegacji, przedstawienie mojego testu może się lekko przesunąć, jeszcze dam znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM.MM, Słuchaj . Jak wykonujesz korekte i dojdziesz do jej połowy, zostawiasz ją i robisz następną ? Chyba nie ? Tak jak napisał m911, jak mu się nie podoba to niech idzie na kasę do Tesco lub innego molocha. Ale wracając do tematu, próbkę odebrałem, jak zwykle ładnie zabezpieczona. W tym tygodniu zapuszczam felgi w celu przeprowadzenia testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za zwłokę - test przeprowadzony w zeszłym tygodniu, ale dziś dopiero miałem chwilę, żeby ogarnąć trochę zdjęcia i opisać moje wrażenia. Dzięki Mariusz 8-)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 610#133610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Partner forum

Witam

 

Dawno nie było nic do testów a pojawił się ciekawy produkt:

 

BILT HAMBER AUTO CLAY " MEDIUM"

 

60b9ac065f4bf2a7.jpg

 

Przygotowane są 4 próbki po 50g

 

Wymagania:

 

- jedna osoba która ma w swoim arsenale dwie pozostałe wersje czyli soft i regular

- jedna osoba która nie miała jeszcze styczności z glinką

- dwie osoby które już używały jakichkolwiek glinek

 

Przy tym teście relacja zdjęciowa nie jest konieczna ale szczegółowe opisanie wrażeń jak najbardziej :)

 

Zapraszam chętnych 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza się, warunek 3, mam ValetPRO Yellow Poly Clay Bar. W okresie wiosenno-letnim zawsze jest problem z żywicą, która leci z drzew przy parkingu strzeżonym prosto na auto (VP wcale sobie z nią nie radził, używałem specjalnego preparatu, ale bym coś jeszcze znalazł na aucie do sprawdzenia jak sobie ta glinka poradzi) oraz kropki smoły na masce i na tablicy (VP sobie całkowicie z tym nie poradził) z chęcią przetestowałbym jak ta glinka sobie radzi z takimi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.