Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

witam

 

Przygotowałem do testów nowy Product Bilt Hamber : Auto Foam

 

6bafebedcfde9ab6.jpg

 

4 może 5 testerów po 100ml.

 

Chciałbym żeby sprawdzone były takie warunki:

 

- działanie na woski naturalne

- ktoś z konkretną pianownicą

- ktoś z pianownicą ręczną

- domywanie

 

pozdrawiam i czekam na chętnych :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADI@ADI, jak będzie oferta próbek to zgłoś się jako jeden z pierwszych, wtedy masz szanse na próbki. Chodź jeżeli Twoje testy próbek mają wyglądać, tak jak wyglądają opisy aut które robisz, to śmiem w to wątpić, że nikt nie powierzy Tobie i Twoim umiejętnością choćby jednej próbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chce to umiem sie przylorzyc do czego kolwiek wlasnie jestem w trakcie tworzenia 2 stronnego pokazania blasku 3 ostatni raz bedzie :good: z filmikami opisami zdjec nastepnych urzytkownikow typu Tworek prosze nie ustosunkowywac sie do mojich wypowiedzi w tym dziale to dzial CAR CRAZY.....................................................jak cos to prosze pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BH Auto Foam dziś do mnie dotarła, jak dobrze pójdzie to jutro testy :)

 

Co lepsze zaciekawiło mnie rozcieńczenie zamieszczone na buteleczce. Od 1:100 do 5:100. Nie lepiej było napisać od 1:20 do 1:100 :D ??

90618611346f66ccgen.jpg

 

CAR CRAZY przeglądałem źródła zagraniczne, i na niektórych było napisane, że jest niby wax friendly, wszędzie jest oklepana ta sama regułka. Napisz kilka słów o tym produkcie, który puki co jest u nas nie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Partner forum

Witam

 

kolejny produkt do testów :

 

56e4f9295ca0e75a.jpg

 

Koncentrat : Stjarnagloss pH neutral wheel cleaner

 

4 szt. testerów po 100ml

 

Wymagania:

 

- 4 osoby które woskują felgi

- każda osoba z innym woskiem

- dokumentacja zdjęciowa testu

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się zgłaszam

 

Felga to oryginał Audi 17"

 

8.jpg

 

Na których za zwyczaj leży, Finish Kare 1000P Hi-Temp Paste Wax, ale do testów mogę nałożyć Poorboy’s World Natty’s Paste Wax Red lub MEGUIARS TECH WAX 2.0.

 

Do codziennej pielęgnacji używam ValetPRO Bilberry Wheel Cleaner lub Autobrite Brite Gel do mocniej zapuszczonych felg idzie w ruch Multi Purpose Cleaner od Autobrite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przetestuje na 16" BBS RS z polerowanym alu rantem, malowanymi środkami i pozłacanymi śrubkami lub 17" Keskin KT1 z polerowanym rantem. Porównać mogę z R222 Wheel Cleaner Gel którego używam do czyszczenia i Colli 476 który nakładam na lakierowane części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przetestował na 16' calowych, aluminiowych, oryginalnych felgach z Forda Mondeo MK4. Felgi niedawno przeszły: mycie, glinkowanie, usuwanie smoły + woskowanie Colli 476. Jutro mam zamiar umyć te felgi szamponem, ale felgi są tak strasznie zapylone, że coś czuję, ze szampon sobie nie poradzi. A chętnie bym przetestował coś do felg o neutralnym ph. Preparat miałby niezłe pole do popisu :ad:

 

Jeśli produktu byłaby większa ilość mógłbym również przetestować jego wpływ na wosk RG 42 na felgach, które można zobaczyć w linku w moim podpisie 8-)

 

Także jest możliwość upieczenia dwóch pieczeni na jednym ruszcie. I to dwóch zupełnie innych pieczeni :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.