Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli można to z chęcią bym się załapał :)

będę mógł porównać z szamponami Nielsen Shampers oraz Body Shampoo Conditioner z Autoglyma.

niestety dopiero taką możliwość będę miał dopiero za tydzień na srebrnej octavii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym iż będę teraz miał chwilkę czasu zrobię teścik ale proszę mi powiedzieć jak powinno to wyglądać czyli jak byście chcieli- oczywiście 50/50 zakłądam na masce Mondeo Mk2 2001r kolor srebrny .Powierzchnię Glossworks Glaze przygotować jakoś specjalnie czy wystarczy -> mycie + glinka + swirls (DODO JUICE) + glosworks glase??Lub mycie + glinka i od razu GLAZE? Nakładać aplikatorem czy mikrofibrą? Czy woskować (Mam dodo juice)miejsce po GLAZE czy zostawiać bez woskowania .Zdjęcie z kropelkowaniem zrobię. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, nie chce wychodzić na tego komu test Glossworkza przeszedł koło nosa i narzeka, a naprawdę chciałem zrobić test bo produkt mnie interesuje, ale jeśli ktoś się zgłasza do testu to powinien mieć pojęcie o środku który używa, mieć jakiś punkt odniesnia w postaci innych produktów, a przede wszystkim chęć i czas do opisania produktu na forum.

 

Sugeruje to przemyśleć sprzedawcom i chętnym do testów, bo dobrze zrobiony ( w ogóle zrobiony ) test naprawdę wiele mówi o produkcie i pomaga w jego kupnie/sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, zgadzam się w 100%, nie bardzo rozumiem co myśli sobie osoba zgłaszająca się do testów nie znająca podstaw detailingu;/

Powiem więcej, ja wiedząc, że czasu nie mam i nie lubię robić obszernych fotorelacji to nawet nie zgłaszam się do testów. Czasami coś tam skrobnę jak mi all4auto wciśnie jakieś buteleczki podczas zakupów.

Ale na prawdę, aby to wszystko miało sens to testy powinny być robione przez osoby mające możliwość porównać produkt do czegoś innego;/ No i przede wszystkim osoba testująca musi wiedzieć jak danego produktu się używa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.