Skocz do zawartości

Nowości i pyt. ,3DCarCare, ZYMOL, ArtDeShine , ClearCut


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel @david2888 filmik, jak każdy od producenta jest magiczny chociaż zdecydowanie nie pokazuje magicznego działania żelu, stąd mój uśmieszek po 'best results' 😉 wrzuciłem go bardziej dlatego, że pokazuje, że dopuszczają rozcieńczanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Eidos71 W przyszłości tak , ale aktualnie  nie jestem w stanie określić kiedy...

@Domel  Przyjechał do nas w tym tygodniu, być może w weekend będę robił pełne mycie wraz z aktualizacją stanu powłoki grafenowej to przy okazji mycia felg przetestujemy "Diablo". wprowadziłem ten produkt bardziej jako uzupełnienie mycia felg czymś delikatnym, nieagresywnym.  Sprawdzę i wyrażę swoją opinię. Odnośnie rozcieńczenia to faktycznie jest opcja 1:3, chociaż prawdopodobnie chcąc skorzystac z właściwości żelu najlepiej będzie użyć koncentratu.

 

@davor w 90% wystarczy dobry przedmuch, ewentualnie przed kolejną pracą także przedmuch i ewentualny strzał z pad conditionera. Oczywiście jeżeli widzimy że przedmuchiwanie nie oczyszcza nam pada tak jak trzeba no to przyszedł czas na umycie. Ostatnio robiłem test z padem fioletowym  , jeden dzień praca zakończona przedmuchaniem i na drugi dzień przedmuchanie i ponowna aplikacja pasty i nie zauważyłem różnicy. Oczywiście tutaj mówimy o cuttingu. Przy finishu  czy to gąbką czy mikrofiibrą to pady do mycia i kolejny dzień zaczynamy czystym.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, pablo15005 napisał:

@CAR CRAZY  Liquid elements a1000 bedzie jeszcze dostępna czy problemy z rupesem?

LE A1000 jest wycofana z sprzedazy. LE ma problemy prawne z jakims producentem, sami nie chca powiedziec z kim wiec mozemy tylko domniemywać;) 

Nowy model A1000 juz jest w produkcji i start sprzedazy bedzie jakos we wrzesniu jezeli wszystko sprawnie pojdzie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@CAR CRAZY jest szansa na pojawienie się w ofercie Tac System Refinish Ultra ? Ewentualnie innych past Refinish R1-R3.

 

Bo Tac All In One, w zasadzie prawie nic nie tnie, jest to zdecydowanie bardziej delikatny finish niż one-step, ale komfort pracy na tej paście to mistrzostwo i chciałbym potestować coś mocniejszego jak Ultra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Partner forum

@chudy2355  raczej Fireball-a w najbliższym czasie nie będziemy wprowadzać, nie mam wstawionego ale mam na magyzie taki cleaner od Tac system i cena lekko przyjemniejsza:

http://www.tacsystem.net/prod_view.html?TypeId=2&Id=859&FId=t3:2:3

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Syrio napisał:

@CAR CRAZY jego się aplikuje i wypracowuje tak samo jak ten fireball? Czyli na mokro, bez konieczności długiego wypracowywania?

Przecież jest instrukcja użycia na oficjalnej stronie.

1. umyć itd...

2. nakładać pojedynczo panel po panelu

3. wypracować

4 Ostatni punkt zapowiada się nawet fajniej niż fireball, bo podają tylko obficie spłukać bez konieczności mycia.

 

https://www.tacsystemusa.com/car-care-supplies/paintwork-cleaner/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z całym szacunkiem do opisu producentów, czasem to co deklarowane jest rozbieżne z praktyką/efektem realnym. Przy AB Wax Off było chyba tak, ze deklarowanie stężenie i czas nie były wystarczające, żeby dać pożądany efekt 🙂 A showcarshine cenię sobie właśnie za to, że sporo sami testują, można się ich poradzić, pogadać i mają dobre swoje własne produkty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Syrio Dziękuje bardzo za tak przyjemną opinię o ShowCarShine.

 

@Syrio  w sumie jest tak jak opisał @ghost , ale.... moje zdanie o produktach tego typu jest trochę odmienne i mam wrażenie że do nich jest dodawany jakiś składnik który pomaga uzyskać fajna taflę. Nie oznacza to że np produkt jest słabym cleaner-em, może być wręcz odwrotnie

Swego czasu robiłem test gdzie próbowałem po korekcie wymyć lakier wszystkim co miałem pod ręką: od różnego rodzaju wipe out-ów, po kwasy , kończąc na produktach zasadowych. Tafli nie udało się osiągnąć.

Co innego na lakierze niezadbanym, przed korektą wtedy łatwo osiągniemy równą taflę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.