Skocz do zawartości

Szczoteczka do skóry


sirtrojan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do czyszczenia skóry nada sie szczoteczka ze szczeciny?

Zakupiłem 2 sztuki w pobliskim sklepie - jednak jest mała jak do butów a II co ciekawe jeszcze mniejsza ale zakończona jest trójkątną główką - świetna do szczelin i trudniej dostępnych miejsc - włosie to wspomniana właśnie szczecina - w obu szczoteczkach.

Nie jest ultra miękka ale nie jest też twarda - jak przejadę po swojej suchej skórze na rękach nie mam białych rysek.

Nadadzą się?

 

kupiłem bo za zestaw krzyknęli mi 16 PLN :P w sklepie ze szczotkami na Żelaznej :)

 

jak nie to zostaną do pastowania butów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie używałęm takiej szczoteczki nie za miekkiej nie za twardej. Kupiłem ją w sklepie obuwniczym. Szczotka zdała egzamin i nie uszkodziła nigdzie skóry. Moim zdaniem ważne aby szczotka nie byłą zbyt twarda, więc ta którą kupiłeś da radę i zrobi dobrą robotę, przeczuwam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chłopaki widzę że konkurencja wyostrza humor. :kox:

 

Tak poważnie to szczoteczki są ze świńskiego włosia i nie są farbowane. W sobotę będę pracował nimi więc może przy okazji trzasnę jakąś fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem dzisiaj w sieci sklepów CCC (obuwie) szczoteczke dokladnie taka jak na aukcji numer 1503963660.... w dokladnie takiej samej cenie... może ktoś używał juz tej szczoteczki? nada się do skóry? bo własnie nie wiem czy za twarda czy za miekka :/ albo ktoś może bedzie w tym sklepie i sobie ją obczai i zda relacje :)

 

może macie na jakiejs aukcji dobre i sprawdzone wlasnie szczoteczki do skóry?

ew gdzies w trójmiscie gdzie mozna kupic fajne szczotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Takie "mądrości" że klawiatura więdnie. No, ale coś musi po mnie napisać. :D

 

"Mądrości" w tym dziale wychodzą niestety głównie w z pod Twojej klawiatury.

Czasem, aż żal patrzeć :shock:

 

Rozumiem, że Cię to gniecie, ale daruj sobie proszę osobiste wycieczki i zacznij pisać na temat...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.